Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit képzel magáról a Ryanair-v...

Mit képzel magáról a Ryanair-vezér, hogy csak úgy sértegetheti a magyar kormány tagjait, egyébként teljesen indokolatlanul?

Figyelt kérdés

Ha nincsenek érvek, akkor csak személyeskedjünk, nyilván sokat segít:


[link]


Nem tudom ő mit szólna, ha valaki megmondaná neki, mi is ő valójában. Feltehetőleg szólna a sztárügyvédeinek és perelne, ezeknél az a bevett gyakorlat.


2022. jún. 23. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
37%
21: így van, Bayer ordernáré módon beszól mindenkinek, de neki szabad a fideszesek szerint, csak fordítva ne történhessen meg
2022. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
16%

#21 #22 Már bocsika, de miért kellene NEKÜNK harcolni Bayer ellenében?

Nem én kérdőjeleztem meg hogy lenne joga bárkinek is véleményt nyilvánítania.

Ahogy ha valakit megsértenek akkor majd az az illető viszont elmondja a maga véleményét és ha úgy gondolja akkor feljelentheti ahol akarja. Meg is szokták tenni.

Csak nem véleménydiktatúrát szorgalmaztok vagy hogy bárki korlátozhassa a szólásszabadságot? Mert amit leírtatok az nagyon ezt jelenti.

2022. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
83%

"Tényleg azt hiszed hogy következmények nélkül lehet bármit beszélni?"


Bayernek bejött, mikor a pápát szólta le...

2022. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
68%

22: nem érted, ha Bayer sértgethet másokat, akkor mások is sértegethetik a kormányt, ez a szólásszabadság


Vagyis a kérdező se panaszkodjon, ha a kormánynak beszólnak, ha az nem zavarja, amikor Bayer szól be valakinek.

2022. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
90%

#25

1. a kérdezőnek éppen olyan joga van panaszkodni amiatt amit a Ryanair-vezér mondott, mint a Ryanair-vezérnek panaszkodni a kormányra.

2. honnan veszed hogy a kérdezőt nem zavarta amit korábban Bayer mondott?

3. mi köze a kettőnek egymáshoz? Ha nem eszem meg a spenótot akkor éhen fognak halni az etióp gyerekek alapon? Ha nem írja le hogy mi minden mással is problémája van akkor nem írhat ki kérdést arról amivel éppen most van problémája? Téged sem látni, hogy mást leírtál volna, mint hogy bajod van a kérdezővel és panaszkodsz amiatt, hogy ő panaszkodik.

2022. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
26%

19: "Mióta NEM véleménynyilvánítás?" Mondjuk mióta értelmesnek tartja magát az emberiség? Ha én azt mondom rád, hogy hülye vagy, arra nem az a megfelelő válasz, hogy nekem rontasz.


"Tényleg azt hiszed hogy következmények nélkül lehet bármit beszélni?"

Megint csak nem érted, hogy miről van szó. Vagy pontosan érted, csak még támogatod is a hülyeséget? Segítek, ez pont olyan, mint az a bizonyos cancel culture, amit annyira szerettek felhozni a liberálisokkal szemben. Ha valaki csúnyát mond, nem ám visszaszóltok, vagy feljelentést tesztek becsületsértésért, hanem azonnal torokra mentek, és igyekeztek megsemmisíteni a másik felet.

2022. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
38%
Úristen, Fidesz földön azért elég érdekesen értelmezik a dolgokat 😅😅😅😅😅😅
2022. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
0%
#7 végre egy libsi, kezdtem azt hinni, hogy egyedül vagyok.
2022. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

"Bayernek bejött, mikor a pápát szólta le..."


Bayer nem a kormány, másfelől ha jól emlékszem a választások után Ferenc pápa fogadta Orbán Viktort, aki gondolom nem becsületsértő módon beszélgetett őszentségével.

2022. jún. 23. 14:40
 30/67 anonim ***** válasza:
67%

"Bayer nem a kormány, másfelől ha jól emlékszem a választások után Ferenc pápa fogadta Orbán Viktort, aki gondolom nem becsületsértő módon beszélgetett őszentségével."


Bayert ne a kormánnyal helyettesítsd be ebben a szituációban, hanem a cégigazgatóval. Valahogy megfordult a helyzet és bár a Ryanair vezér nagyságrendekkel nagyobb és fontosabb személy, mint Bayer, mégis olyan szituáció alakult ki, hogy amit nem szabad Jupiternek, azt szabad a kisgöncölnek.

2022. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!