Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit képzel magáról a Ryanair-v...

Mit képzel magáról a Ryanair-vezér, hogy csak úgy sértegetheti a magyar kormány tagjait, egyébként teljesen indokolatlanul?

Figyelt kérdés

Ha nincsenek érvek, akkor csak személyeskedjünk, nyilván sokat segít:


[link]


Nem tudom ő mit szólna, ha valaki megmondaná neki, mi is ő valójában. Feltehetőleg szólna a sztárügyvédeinek és perelne, ezeknél az a bevett gyakorlat.


2022. jún. 23. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:
Igen, de abból a szempontból hoztam ide Bayert, hogy írták egyesek, hogy ha neki szabad "ordenáré módon megnyilvánulni" akkor másnak miért nem. Nos, én még nem hallottam Bayer Zsoltit ordenáré módon beszólogatni senkinek se, ha meg az ő kissé szókimondóbb stílusában valakit minősít, akkor az nem a kormány álláspontja, meg a kormányunk részéről sem fordult elő, hogy bárkit is sértegettek volna. Pláne ilyen kocsmastílusban.
2022. jún. 23. 15:11
 32/67 anonim ***** válasza:
38%
Akkor keress fel egy fül-orr-gégészt, ne itt égesd magad
2022. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
33%
Jól mutatja a mai helyzetet. Van ugye egy ország. Annak van egy kormánya, amit megválasztottak. Azért választották meg, hogy ezt az országot és a népét képviselje. Most tekintsünk el attól, hogy Fidesz vagy bármilyen más kormány van, hiszen egy kormány feladata nem egy cég fenekének kinyalása. Egy állampolgárnak ennyi beleszólása van abba, milyen irányba menjenek a dolgok. Erre jön egy cég, akinek a vezetőit senki nem választotta meg, és úgy gondolja, hogy majd ő megmondja, merre menjen a világ. És vannak, akik ennek tapsolnak.
2022. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
66%
33: piacgazdaságban szabadon működnek a cégek, adóztatni lehet őket, de az ő döntésük, hogyan reagálnak erre. Orbánnak nincs hatalma minden felett.
2022. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
65%

XDDDDDDD

. Te teljesen hülye vagy, esetleg nem kellene kommunista módszerekkel operálni, meg egyszerű képtelenségekkel. Profit adó azon, akinek profitja sincs. Ez elmebetegség 😅 persze nem kellett volna osztogatni választások előtt, és akkor nem lenne nagyobb lyuk a költségvetésben, mint a hold

2022. jún. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:
33-as: Így van, ezek a gigamegacégek azt hiszik, bármi mást is irányíthatnak saját magukon kívül is, meg hogy övék a világ. Hát övék is meg másoké is.
2022. jún. 23. 15:49
 37/67 anonim ***** válasza:
32%
#35: Te felnőttél úgy, hogy a korlátok nélküli piacgazdaságot megkérdőjelezhetetlen igazságként mutatták be neked. Most pedig nem vagy képes kilépni ebből a keretből, nem tudod elképzelni, hogy lehet máshogy is, és az nem jelent feltétlenül kommunizmust.
2022. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
65%
Nem, én úgy nőttem fel fiam, hogy megtanultam, hogy a paicot önkényes módon manipulálni akarók elbuktak, mindig a történelem során.
2022. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
De az adóztatás miért "önkényes módon manipulatív" megoldás? Más országokban is léteznek adók, mégis működik mindenhol a piac
2022. jún. 23. 16:01
 40/67 anonim ***** válasza:
22%

"Nos, én még nem hallottam Bayer Zsoltit ordenáré módon beszólogatni senkinek se"


Akkor ne is szállj be a vitába, ha nem vagy elég tájékozott hozzá. Bayer messze nagyobb embereknek szólt be messze nagyobbakat, mint ahogy ez a kis herca-hurca kezdődött.


"akkor az nem a kormány álláspontja, meg a kormányunk részéről sem fordult elő"


Itt a probléma és vita gyökere továbbra sem az, hogy a komrány mit mond, vagy mit mondhat, hanem a rá mondott dolgokhoz való hozzáállás. Ezért mondtam, hogy ne a kormány helyébe helyettesítsd Bayert.


"33-as: Így van, ezek a gigamegacégek azt hiszik, bármi mást is irányíthatnak saját magukon kívül is, meg hogy övék a világ. Hát övék is meg másoké is."


Ki akart irányítani kit? A Ryanair betartja a törvényeket. Te most épp amellett vitatkozol fideszes barátaidtal együtt, hogy senkinek se legyen, pláne nemzetközi cégvezéreknek rosszalló véleménye. Egy előző hozzászóló nagyon fején találta a szöget, hogy most ti vagytok azok, akik cancel kultúrát akarnak most kierőszakolni a szólásszabadság kárára.

2022. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!