Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amúgy az EU nem gondolt bele...

Amúgy az EU nem gondolt bele hogy a szankciókkal hány millió ember életét nehezíti meg?

Figyelt kérdés
Sokat filóztam azon, hogy ezeknek a szankcióknak tulajdonképpen mi értelme volt egyáltalán, de egyszerűen nem jöttem rá, de valahogy kicsit érdekes ez mintha a saját állampolgárai ellen dolgozna.

2022. aug. 6. 18:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
#6 Fideszes cikket? Egy darab magyar poltikát nem vittem bele a kérdésbe, csak már a fóbiátok veri a plafont sajnos. Az EU-nak továbbra sincs köze Ukrajnához nekünk meg végképp nincsen. Egyáltalán mire gondolsz, hogy Putyin tovább támad valami EU-s országot? NATO tagok vagyunk helobelo nem ilyen hülye ő sem. Elfoglalta volna amit akar, és kész semmi közünk nincs hozzá. Csomó országba zajlanak háborúk mégsem harangozunk be oda mint Charlie védőangyalai hogy na majd mi. Egy átlag ember mit lát belőle drágább lett minden a csodálatos szankcióknak, és két oldalról dől a propaganda kérdés ki melyiket zabálja be. Ez semmi más mint kétoldalú agymosás, és körülbelül már egyik sajtót se tudom hitelesnek mondani, csak azon gondolkozom el amit én látok.
2022. aug. 6. 19:25
 12/66 A kérdező kommentje:
#8 Adatok, na abból van bőven hogy mennyire fedi a valóságot az még 1 jó kérdés.
2022. aug. 6. 19:26
 13/66 A kérdező kommentje:
#9 És ezt épp melyik oldal közölte le? Mennyire hiteles?
2022. aug. 6. 19:27
 14/66 tobas ***** válasza:
86%
Reuters és nem tudom, nem jártam mostanság Oroszországban, hogy ellenőrizzem.
2022. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
69%

bírom ezt a nem kell félni majd jövőre lesz friss gdp adat majd kiderül,

ostoba válasz.

az meg külön vicc hogy két félre szakadnak a válaszok hogy jaj a kormány hazudik hogy de rossz a németnek mert nem lesz gáz, máshol meg azt írják majd belefulladnak annyit kapnak. minden átmegy politikába...

az eu meg le se sz@rja a polgárokat, ők cicaharcoljanak egy jót nekik az a lényeg.

2022. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
18%

Ja és az is hazugság, hogy az ukránok civil épületekbe telepítik a katonai bázisokat és a civileket használják védőpajzsnak! Ilyent csak egy náci találhat ki (meg az Amnesty International)!


Igenis a szankciók romba döntötték Oroszországot, már csak kicsit kell várni (pár évtizedet) és meg is adják magukat!!4 Pár tíz millió uniós polgár életének megkeserítése simán megéri, ha az ukrán hősök kapnak esélyt a gonosz Putyin ellen! Hajrá EU!!!

2022. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
54%

Na, úgy látom van itt értelmes ember is.

Na igen, ez a legnagyobb gáz, hogy van két tábor, az egyik hülyébb, mint a másik, nem is érdekli őket a valóság, csak hogy egy jót lehessen oroszozni/ukránozni.


A GDP adatról annyit, hogy ha nem azt fogja mutatni, amit a libsik szeretnének, akkor le lesz tudva annyival, hogy a GDP semmit nem jelent.


A másik kedvenc meg a "nem álltak volna meg a zukrán határnál".


Ennyi erővel nekünk kellett volna támadni még az ukrán invázió előtt.

2022. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
56%
16 Ez ugyanolyan mit a covid. Ha nem ótattad vóna magad már mindenki meghalt vóna. Mi lett vóna ha?! Kisf@szom...
2022. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
91%

#15

Vicces, amikor te, a két és fél pipás propagandistázik.

2022. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
34%

"Vicces, amikor te, a két és fél pipás propagandistázik."


Örülök neki, hogy tetszik.

Ennyi boldogság neked is jár és légyszives ne írd le még egyszer, hogy ne nézzek annyi M1-et 😂😂😂

2022. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!