Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amúgy az EU nem gondolt bele...

Amúgy az EU nem gondolt bele hogy a szankciókkal hány millió ember életét nehezíti meg?

Figyelt kérdés
Sokat filóztam azon, hogy ezeknek a szankcióknak tulajdonképpen mi értelme volt egyáltalán, de egyszerűen nem jöttem rá, de valahogy kicsit érdekes ez mintha a saját állampolgárai ellen dolgozna.

2022. aug. 6. 18:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 Alex Fly ***** válasza:
40%
@49: akkor feltehetjük úgy is a kérdést: hány embert akarsz meggyilkolni azért, hogy megtankold a kocsidat?
2022. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
#51 Én ugyan senkit. Szóval nekem tiszta a lelkiismeretem.
2022. aug. 7. 18:22
 53/66 Alex Fly ***** válasza:
66%
@52: akkor mi a bajod a szankciókkal?
2022. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 tobas ***** válasza:
87%

"Azt a népet aki 56-ban déd meg nagyapáinkat te szavaddal élve hasbalőtte"


Mi van? Mi köze ennek a mai naphoz, nem ukránok verték le a 56-os forradalmat, hanem szovjetek, ami nagy különbség.

2022. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
64%

Alex Fly: szerinted ez csak a kocsik tankolásáról szól?

A boltokba szerinted mi szállítja az árut, a gólya? Az iparban meg mókusok hajtják a fogaskerekeket mi? :D

Nem igen alakul úgy, hogy energia hordozók nélkül marad Európa, meg ne is legyen, de ha egyáltalán nem jön gáz és olaj, és nem lesz majd fűtés akkor "vállalj némi kényelmetlenséget". Neked vajon mennyire lesz kényelmes?...

Egyszerű eszed vagy mint az 1x1.

2022. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 Alex Fly ***** válasza:
53%

@55: az az egyszerű, aki azt képzeli, hogy kizárólag a ruszkiktól lehet energiahordozóhoz jutni, máshonnan nem....

A kérdés, hogy ki hány embert akar meggyilkol(tat)ni érte.

2022. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
85%

#47, kevered a szezont a fazonnal, a régi mondást segítségül hívva.

Nézd én egy nagy társasházban lakom, volt régen egy öntörvényű, rabiátus szomszédom, aki a 10 emeletesben szó szerint mindenkivel összeveszett az idők folyamán. Amikor épp sztrókot élt át, becsengetett, gondolom, a szint többi lakója dolgozott, de én meg éjszakáztam akkoriban. Gyakorlatilag beszélni sem tudott, én hívtam mentőt, a kezembe nyomott kulcsot átadtam este a családjának, satöbbi. Te az elmondottak alapján az átélt jogos sérelmekre gondolva biztosan képébe röhögtél volna és arcába vágod az ajtódat. Na, az ilyen patkány magatartást kéne elkerülni annak, aki ad magára.

2022. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%
56: csak máshonnan nem tudsz annyi mennyiséget beszerezni mint amennyi kellene, vagy nincs kiépítve cső amin keresztül jönne. Bírom amikor valaki totál sötét a témához de azért okoskodik. Ha nem tűnt volna fel ugyanúgy folytatódik a háború pedig van már egy csomó szankció, embargó.
2022. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 Alex Fly ***** válasza:
55%

@58: érdekes, hogy ahol komolyan veszik, ott képesek beszerezni a megfelelő menmyiséget a ruszki csöveken kívülről is. Persze ha valahol a kormány nem hajlandó a valós problémákkal foglalkozni, ott ez sem megy nekik...

Az t~ny, hogy egyelőre m~g folytatódik Putler háborúja - csak éppen most már a saját pénzéből, nem Európa finanszírozza a genocídiumát.

2022. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
71%

#58

Érdekes, a cseheknek sikerült pótolni az orosz gázt.

2022. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!