Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amúgy az EU nem gondolt bele...

Amúgy az EU nem gondolt bele hogy a szankciókkal hány millió ember életét nehezíti meg?

Figyelt kérdés
Sokat filóztam azon, hogy ezeknek a szankcióknak tulajdonképpen mi értelme volt egyáltalán, de egyszerűen nem jöttem rá, de valahogy kicsit érdekes ez mintha a saját állampolgárai ellen dolgozna.

2022. aug. 6. 18:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
87%

#21

Első kommentem volt ez. Felőlem nézhetsz annyi M1-et, amennyit akarsz, csak legalább ne mérgeznéd itt a gyakorit.

2022. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
10%

Na ez a vicces, hogy te beszélsz itt mérgezésről, közben meg csak a fasságot terjeszted a haverjaiddal együtt.

Gondolom az nem zavar, hogy a legnagyobb érv itt a válaszok között az volt, hogy nem kell M1-et nézni.

2022. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
100%

#23

A legnagyobb érv az volt, hogy az Azovtat orosz üzem azért akar fizetni, hogy a dolgozóik önként mondjanak fel. Úgyhogy nem értem, miért gyulladsz be és M1-ezel.

2022. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
20%

"legnagyobb érv az volt"


A legnagyobb érv az volt, hogy megy a műsor, közben meg saját magát szopatja le Európa.

Mindenhol egekben az árak.

Csak ezt nem akarod belátni, mert nehogy már ne a lipsinek legyen igaza.

2022. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
84%

#25

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

2022. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 tobas ***** válasza:
100%
A GDP kérdésben nem értem, hogy miért kell jövő évig várni? Havonta érkező adatok, maximum kiigazítják. A RosStat simán elérhető, lehet összehasonlítani mondjuk az EuroStat-tal, KSH-val és a többi európai statisztikai hivatal adataival.
2022. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
0%

26.


Ahogy már írtam, ez egy full kamu duma.

Most ez a narratíva van kiadva, hogy azt kell fújni, hogy majd jövőre.

Jövőre meg majd ha meglesznek az adatok, akkor meg az lesz, hogy ez már tavalyi, a kutyát nem érdekli.

Libsi húzás, ne dőlj be neki.😂😂😂😂

2022. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 tobas ***** válasza:
100%

"Libsi húzás, ne dőlj be neki.😂😂😂😂"


Miért te nem vagy büszke arra, hogy a libsik tanultak a nem libsiktől?

Legalább ugyanazt a módszert használják.

2022. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
14%

28.


Na, végre már, hogy beismered, hogy a liberális egy fokkal se különb a nácitól.

Sőt, még rosszabb.

2022. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 tobas ***** válasza:
100%

"Na, végre már, hogy beismered, hogy a liberális egy fokkal se különb a nácitól."


Én a kormánypárti jobboldaliakra gondoltam, de még egy egyenlőségjel elfér, engem nem zavar.

2022. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!