Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amúgy az EU nem gondolt bele...

Amúgy az EU nem gondolt bele hogy a szankciókkal hány millió ember életét nehezíti meg?

Figyelt kérdés
Sokat filóztam azon, hogy ezeknek a szankcióknak tulajdonképpen mi értelme volt egyáltalán, de egyszerűen nem jöttem rá, de valahogy kicsit érdekes ez mintha a saját állampolgárai ellen dolgozna.

2022. aug. 6. 18:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, hogy nem zavar.

Igazából a képlet így néz ki nálam



Náci=liberális=kormánypárti=ellenzéki=tobas= büdös mocskos szar házi


Így korrekt és pontos.

2022. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 tobas ***** válasza:
100%

#31

Mindenki magából indul ki, szóval jöhet a következő egyenlőség jel.

2022. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Igazából a poén, hogy a kérdésemre nem kaptam konkrét választ. Nem derült ki Oroszország mikorra hal ki a hatalmas EU-s szankcióktól, és az sem derült ki, hogy ez nekünk tudjátok európaiknak miért is jó. Csak amit a mainstream média lead azt írta be nekem kb 1 okos, és ennyi volt a tudás.
2022. aug. 7. 00:21
 34/66 A kérdező kommentje:
Egyébként meg felejtsétek már el ezt a nácizást. Nácik nem léteznek, mert kihaltak maximuma 90-100 éves trottyos vén majmok a régi nácik most már neonácik vannak csak azokat meg kb bárki körberöhögi mert nem árják. A náci itt sok ember szemében azt jelenti még ha nem is merik bevallani, hogy a saját hazája mellett elkötelezett jobboldali ember. Nem a szivárványvilágba összehányt hópihécske. Mellesleg köszönöm akik szóltak, hogy ezek a "jelenések" mindennapi a kedves alanyoktól gondoltam, hogy terjesztik az észt, csak nekik se jutott elég az osztásnál.
2022. aug. 7. 00:23
 35/66 anonim ***** válasza:
87%
Akik az ilyen döntéseket meghozzák, azok pont tesznek rá amgasról, hogy mi mennyibe kerül, mert van annyi pénzük, hogy meg sem érzik azt se ha valami töbszörösre drágul, ha egyáltalán nem mindent közvetlen állami pénzből vásárolnak.
2022. aug. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 tobas ***** válasza:
80%

"Nem derült ki Oroszország mikorra hal ki"


Miért halna ki, ha egyszer élelmiszer exportáló ország? Ahogyan az EU is.

2022. aug. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
38%
EU gyerek maradt, nem állt ki az érdekeiért, ha USA azt mondja : Állj fejre és húgyozd és szarj a szádba, az uniós vezetők örömmel hajtják végre, mert végeredményben őket nem érinti, ők is jól keresnek, jobban, mint az itthoni politikusok.
2022. aug. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
#36 Idézőjelesen mondtam, mert úgy emlegették itt mintha Oroszország összeomlana ha másnak adja el az erőforrásait.
2022. aug. 7. 04:32
 39/66 anonim ***** válasza:
33%

16: te vagy egy fanatikus marha vagy vagy unalmas troll.

pont ez a poén hogy az Amnesty International aki eddig az ukránok sebét nyalta, most ráköpött inkább.

a szankciókat azért hozták hogy az oroszt szívassa, az már mellékes hogy esetleg mi jobban szívunk, előbb rokkanunk bele. ahogy írtam korábban a nyugati beállítottságú média arról beszél hogy hú de szívnak, a jobbos meg arról hogy meg se kottyan.

2022. aug. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 tobas ***** válasza:
64%

"Oroszország összeomlana ha másnak adja el az erőforrásait"


Ki mondott ilyet? Melyik médiumban hallottál vagy olvastál ilyet?


Szankciók nem a nyersanyagot célozták, hanem a kész termékek gyártását.

2022. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!