Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Fidesznek az az álláspontja...

A Fidesznek az az álláspontja helyes, hogy az orosz inváziónál magára kellett volna hagyni Ukrajnát, hogy minél hamarabb megszállja Putyin se fegyverekkel se szankcióval nem támogatni a megtámadott országot?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ez egy erkölcsileg helyes reakció?

2022. nov. 1. 18:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 DK-s ***** válasza:
64%
Sehogy.
2022. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 Jeffrey Spender ***** válasza:
73%

Vietnám az nagyipari mennyiségben kapott SA-2-eseket, MiG-17 / 19 / MiG-21-eseket, és T-54/55-ösöket, mindegyike elsőosztályú fegyverzet volt.


95 Sz-75-ös rendszert and 8,000 rakétát adtak.



Itt meg kapnak 6 / 6 / 6 / 10 / 16 Stormer / Gepárd / PzH 2000 / M777 / HIMARS / stb fegyvert, és mondják, hogy ez haditechnika bemutató, nem pedig szabályosan felfegyverzett sereg.


A Lengyelek azok, akik következetesen 60 / 80 gépeket adnak, legyen AHS Krab / T-72-es / BMP / stb.



Az Oroszok a saját bénázásaikat, unintelligens hozzáállásukat a másikra való hamis mutogatással próbálják leplezni.


A Nyugat meg sztárolja magát, hamisan.

2022. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
64%
Az USA miért nem lett szankcionálva, amikor ENSZ felhatalmazás nélkül megtámadott más országokat, gyakran mondvacsinált okokkal?
2022. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen helyes reakció. Én voltam Ukrajnában akkor amikor még az oroszbarát Janukovics uralkodott, majd utána akkor is amikor már az ukrán nacionalista Porosenkó.


Janukovics alatt határozottan magasabb volt az életszínvonal, még én is elgondolkoztam azon, hogy kiköltözöm Kijevbe. Minden olyan hangulatú volt, mint a régi Szovjetunióban. Nem volt nagy gazdagság, de minden ment normálisan és az emberek is kedvesebbek voltak.

2022. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
57%
Várjunk csak : az oroszokat is magára hagyta a világ, amikor az ukrán nácik írtották őket, meg azt a 10 országot amelyikben a NATO bombázott az utóbbi 15 évben. Hát ezek kimaradnak a libsi felfogáésból?
2022. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom mi lett volna a helyes, talán utólag majd kiderül.
2022. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 Jeffrey Spender ***** válasza:
58%

Ukrajna egy olyan ország, amely más, neki nem tetsző országoknak üzenget, erőszakos, arrogáns, agresszív stílusban, kéthetente, éveken keresztül, még az EU-t és a NATO-t is anyázza, koldul, és mégis erről a klubról álmodozik.


A civileket és kiskatonákat mindenki sajnálja. De az Ukrán politikáról lesújtó véleménnyel vagyok.

2022. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
82%
amíg nem írsz linket, addig csak általad kitalált dolgokról lehet beszélni.
2022. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
38%

Ukrajna egyszerűen fabatkát sem ér. Azok a területek, amiket elcsatolnak, ősi orosz területek. Hogy orosz- vagy nyugatbarát rezsim van-e Ukrajnában, az a kutyát nem érdekli, enyhén túlzás világgazdasági válságot kirobbantani miatta. És csak sokkal több ember hal meg. Semmi értelme az egésznek.

Ráadásul Ukrajna latorország, náci, izraelita vezetéssel, a fél országuk lopott területen van, és elnyomják a kisebbségeket. Ha ugyan nem ölik meg őket.

2022. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
70%
Ha Viktortát kérdezzük erről, akkor ő rendszerint "hiteles" választ ad ma is. Pár évvel ezelőtt meg szöges ellentettjét, mint amit ma mond:):).
2022. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!