Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkij világháborút akar?

Zelenszkij világháborút akar?

Figyelt kérdés

A NATO álláspontja szerint a Lengyelországba csapódott rakéta Ukrán volt, majd erre Zelenszkij bizonyítékok nélkül a ruszkikat hibáztatja.


Saját magam Ukrán párti vagyok, de azért a lóf*sznak is van vége.



2022. nov. 17. 07:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%

Én eztetet nem értem


Ugyebár tudjuk, hogy Jeszenszky egy amerikai báb. Azt is tudjuk, hogy Amerika provokálta ezt a háborút, szegény Putyinnak nem volt más választása, mert felmondták az 10000 éves szerződéseket. Azt is tudjuk, hogy olyan, hogy Ukrajna nincs, mert gyakorlatilag Amerika háborúzik, Oroszországgal és csak és kizárólag Amerika a felelős a háborúért és ők akarják fenntartani a háborút is. Eddig tiszta sor.


Viszont aztat nem értem én, hogy tengap előtt, az amerikaik által provokált lengyel rakértaesemény után, miért nem lépett hivatalosan is hadba ez az Amerika Oroszországgal, amikor saját maguk provokálták ki, hogy továbbra is fennmaradjon a háború?! Vagy annyira élőhalott az amerikai elnök, hogy azt is elfelejtette, hogy neki csapatokat kellene küldeni Oroszországgal szemben?

2022. nov. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
Én azt nem értem Z-nek hogy lehet ennyi esze, hogy hülyének néz minket, még mindig köti az ebet a karóhoz, hogy de bizony az oroszok voltak fogjuk már fel
2022. nov. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
17%
Igen, ahogy a gazdája, az USA is. Csak mindenképpen szeretnék kiprovokálni, hogy hivatalosan Oroszország kezdje el.
2022. nov. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
60%
A Nagy Ho-Ho-Hohol Horgász kukacára nemsoká rácsapódik a zongorafedél.
2022. nov. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
77%
3as, jah értem, szal' az, hogy most lett volna rá lehetőség, hogy kiprovokálják, hogy az oroszok voltak, nekik az sem elég? Ennél több kell?
2022. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
#5 Több kell, minimum nyílt orosz támadás egy NATO-tagállam ellen.
2022. nov. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
43%

Háddé, tegnapelőtt, nem az lett volna, hogy oroszország, nyiltan megtámad egy amerikai tagállamot?


Vagy az amerikaiak majd orosz hadseregnek öltözve kell saját magukat megtámadni?

2022. nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

"Háddé, tegnapelőtt, nem az lett volna, hogy oroszország, nyiltan megtámad egy amerikai tagállamot?"

Nem tudok ilyenről. Ukrajna ugyan amerikai bábállam, de ezt tagadják, így erre nem foghatják.


"Vagy az amerikaiak majd orosz hadseregnek öltözve kell saját magukat megtámadni?"

Én kinézem belőlük.

2022. nov. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
87%
De akkó az amerikaiak mé nem hitették el a világgal, hogy szegény oroszok voltak? Én eztet nem értem, itt lett volna a tökéletesebbnél, tökéletesebb alkalom arra, hogy kiprovokálják a 3. világháborút, mégsincsen 3. világháború, miközben mindenki tudja, hogy amerika 3. világháborútat akar...
2022. nov. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

“ miközben mindenki tudja, hogy amerika 3. világháborútat akar...”


A gombákon kívül ki hiszi még ezt?


Biden is felmentette őket, pedig provokálhatott volna, nem tette. Kínával is békül amit Trump elba@tt folyamatosan kínai vírusozott ilyet egy normális nem tesz.

2022. nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!