Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zelenszkij világháborút akar?

Zelenszkij világháborút akar?

Figyelt kérdés

A NATO álláspontja szerint a Lengyelországba csapódott rakéta Ukrán volt, majd erre Zelenszkij bizonyítékok nélkül a ruszkikat hibáztatja.


Saját magam Ukrán párti vagyok, de azért a lóf*sznak is van vége.



2022. nov. 17. 07:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#29. "akkor a parlament lemondathatta volna egyszerű bizalmatlansági indítvánnyal, ez általában közös elem minden európai demokráciában, az sehol senkit nem érdekel hogy a választók ráunnak egy vezető politikusra."


Ezt talán ne nekem mondd, hanem azoknak, akik egész nap azt várják, hogy az ország demokratikusan, kétharmaddal megválasztott pártjának miniszterelnöke megbukjon végre.


Mellesleg nem egészen úgy működik, ahogy gondolod, de nyilván egy általános iskolással beszélgetek. Igenis létezik olyan, hogy lemondás és olyan is hogy bukás, Fletó

pedig bizony épp abban a helyzetben találta magát, ahol tőlünk nyugatabbra bárhol lemondott volna az adott politikai vezető. Nálunk meg Feri teremtette meg azt a szomorú precedenst, hogy itt aztán senkinek, semmiért nem kell lemondania.


"Nem tüntetések voltak 2006-ban hanem zavargások."


Két dolgot mosol össze hazug módon. Az egyik az MTV-székház ostroma az őszödi beszéd után, 2006. szeptember 18-án, ahol valóban zavargások voltak, és ahol a rendőrség gyakorlatilag sehogy sem lépett fel, ott nem lőtték ki senkinek a szemét. Ahol viszont mindenkit, még az arra tévedő külföldi turistákat is igyekeztek azonosítót nem viselő rendőrök szarráverni, az már az október 23-i tüntetésekhez köthető. Baromi nagy különbség.


Egyébként tényleg jó, hogy felhozod Hollandiát, és lehetne másokat is, hiszen rendre ezek a f@szkalapok b.sztatnak minket, mintha itt volna bárkinek félnivalója a rendszertől. A holland lövedék az demokratikus lövedék, minden világos. Hányni kell tőletek.

2022. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Látom, jól elvagy a fideszbirkák számára létrehozott párhuzamos univerzumban, nincs is igényed többre :-D
2022. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
#32. Szóval elfogytak az érvek. Semmi gond, értem én. :)
2022. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!