Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az európai unió országai...

Az európai unió országai miért adósítják el magukat Ukrajnáért?

Figyelt kérdés

2022. dec. 14. 12:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
76%

Mert ők annyira nem rajonganak az ötletért, hogy egy szép nap hozzájuk is bekopogtat egy ruszki katona, kölcsönkérni a hűtőjüket...



nekem legalábbis nincs felesem erre

2022. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
32%

Mert ezt a parancsot kapták a vezetőik..!


Épeszű ember nem adósítja el magát - hacsak meg nem zsarolják...

2022. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem elég sokszor ki lett már ez vesézve. Senki le se szarja ukrajnát, de sajnos ukrajna van európa és oroszország között és senki nem vágyik ennél közelebbi szomszédságra.
2022. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
17%
Ez jó kérdés, mivel Putyint nem érdekelte hogy Ukrajna belép az EU-ba vagy sem. Őt csak az zavarta hogy a NATO-ba akart belépni. Emiatt tört ki a háború. Finnország még Sztálinnal kötött szerződést hogy semleges marad, nem lép be ellenséges katonai tömbbe. Most meg Finnország is NATO-hoz csatlakozik. Úgyhogy én sem értem, tényleg mi ez a zavarosság. Nem az EU-ról szól annyi biztos.
2022. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%

Azért, amiért a szankciókkal is csak az eus népeket nyomorítják.


A háború szerintem csak egy ürügy arra, hogy az embereket nyomorba döntsék és aztán majd tényleg ne legyen semmijük.... Ez a terv!

2022. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
12%

Nyilván politikai - gazdasági okok, összefonódások miatt...

Lejátszák okosban!!

Még hogy Magyarországon van a nagy korrupció?

Nem az EU sokkal korruptabb.

2022. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Oroszország és Európa között Ukrajna?

Oroszország mi ha nem Európa? Minden csak nem azsiai ország megha a területe nagyrészt ott is van...


Mellesleg mind a NATO mind az EU már évtizedek óta határos Oroszországgal. Hagyjuk már ezt, az egész Oroszország provokacioja, pár évtizede még több ezer kmre volt Moszkva meg sztalingrad most meg a Nyugat eddig kitolta határait, alig van távolság Moszkva és a Nyugat között...

2022. dec. 14. 12:36
 8/35 anonim ***** válasza:
86%

"Őt csak az zavarta hogy a NATO-ba akart belépni."

Nem, Putyint az zavarta, hogy Ukrajna nem orosz terület. Ehhez jól jött az alibi, hogy NATO, és lett ürügy is, az azovi nácik.

2022. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
82%

Mert érdekében áll megvédeni az érdekszféráját.

Ha nem érted miért avatkozik be az EU a háborúba, akkor ne tegyél fel egyenként kérdést az EU intézkedéseiről, hanem olvass utána miért cisnálja ezt az egészet.

2022. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Őt csak az zavarta hogy a NATO-ba akart belépni."


Ha valóban ez lett volna a háború oka, akkor az oroszok azt követelnék a békéért cserébe, hogy tegyék be az ukrán alkotmányba, hogy nem lépnek be a NATOba. De tekintve hogy már formálisan annektálták Kelet-Ukrajnát, elég nyilvánvaló, hogy mi volt a háború tényleges oka.

2022. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!