Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az európai unió országai...

Az európai unió országai miért adósítják el magukat Ukrajnáért?

Figyelt kérdés

2022. dec. 14. 12:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Pfff ok
2022. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Mondjuk a te hátsód védelmét? Hogy ne tudja a ruszki gond nélkül elvenni mindened?
2022. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
A ruszki elvesz? A Nyugat olyan jó h ad vagy mi?
2022. dec. 14. 13:51
 24/35 anonim ***** válasza:
23, hát amúgy nemtom feltűnt-e miből épült az országunk az elmúlt évtizedben...:D
2022. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Az apropenz volt mivel így az EU nyert magának újabb országot amelyet kontroll alatt tud tartani míg csomó mindent eladattak hogy bezárják... Mindjárt nem vagyunk onellatoak és még kell venni a Nyugati termékeket..


Ukrajnát egy mostanra harmadik vilagbeli országot viszont nem éri meg támogatni háború árán...

Miért nem veszik be háború nélkül a 80 milliós Törökországot már évtizedek óta, ha a 40 milliosat háború árán is bevennek, úgy hogy szembe mennek egy nagy hatalommal, és provokaljak...

2022. dec. 14. 14:04
 26/35 anonim ***** válasza:

Akkor én összehasonlitanám, hogy mit kaptam eddig az EU-tól és mit kaptam a ruszkitól:

EU: szabad munkavállalás, szabad utazás, roamingmentesség, vámmentes belkereskedelem, és egy kevertfajú feleséget


viszont a ruszkitól:



egy qva nagy háborút

2022. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
25, azért, mert Ukrajnából jön az EUban fogyasztott gabona fele..
2022. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Önmagában megértem, hogy az Eu félti a határait az oroszoktól. De nem szimpatikus, hogy amikor tőlünk biztonsági távolságban van háború, akkor már leszarják az embewrek életét, de ha közel van, akkor már rögtön jaj de fontos nekik az emberélet. Akkor nyíltan mondják ki, ha távol van a háború leszarom, de Ukrajnát védeni kell, mert ezzel magunkat is védjük.
2022. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nem szimpatikus=undorító. Utolsó vagyok.
2022. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Bár ha valaki bele se gondol a távoli háborúkba, akkor még meg is értem ezt a logikát. De akkor ha belegondol, akkor a távoli háborúk áldozatait is sajnálja, ne csak az ukránokat meg az oroszokat. Így fair és normális. Előző kettő vagyok.
2022. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!