Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért az épp "nácitlanító"...

Miért az épp "nácitlanító" Oroszországot támogatják a magyar szélsőjobbosok?

Figyelt kérdés
Valaki oldja már fel nekem ezt az ellentmondást. A náciknak nem a náci ukránokat kellene támogatnia?

2022. dec. 17. 18:07
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
30, ettől sem lettünk okosabbak :(
2022. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
16%

Azért, mert ma az oroszok az igazság oldalán állnak, az ukránok 8 éve ágyukkal lövöldözik a kisebbségeiket, húzogatták a medve bajszát.


Akkor miért van az, hogy a Facebookon a hozzászólások kb 80%a az ukránok tartja hibásnak a háborúnak, és támogatja az ukránok lefegyverzését? Sok diplomás ember is támogatja, azt ,hogy millióknak lőjjék szét az otthonát az oroszok, meg a legtöbb hozzászóló, háborús bűnösnek tartja Zelenszkijt.


Ukrajnában náci csoportok járőröztek, most meg Putyin megszünteti Európa utolsó NATO országát. Miért van ,hogy ha szétlőnek egy házat, akkor a magyar hozzászólók kb 80%a azt mondja még többet még többet?


Mi fideszesek, támogatjuk a Helsinki bombázását is, bárki aki be mer lépni a NATOba azok ellen is kezdődjön terrorellenes harc.

2022. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, a 32-es csak poénkodni akart egyet, bár még annak is elég durva..
2022. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
60%

#11

"Én esküszöm, anyám életére, hogy fél éve keresek, kézzelfogható bizonyitékot arra, hogy valóban van magyarellenesség Ukrajnában. "


Én esküszöm, anyám életére, hogy fél éve keresek, kézzelfogható bizonyitékot arra, hogy a fidesz korrupt. Még egykori fideszes ismerőssel is beszéltem ezügyben, de ő sem erősitette ezt meg. Túrtam a netet, de semmi csak ami a liberális médiában szerepel.

2022. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, mi köze a fidesz korrupciójának ahhoz, hogy Ukrajnában magyarellenesség van!
2022. dec. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Vagy ezzel azt szeretnéd mondani, hogy mivel a fidesz nem korrupt, ezért az ukránok sem magyarellenesek?
2022. dec. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

#35 #36

Csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy ha valaki nem akar elismerni nyilvánvaló tényeket akkor talál rá kifogást.

2022. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 32es hozzászóló nem akartam provokálni, akkor miért van az, hogy Facebookon, csak ilyen és ehhez hasonló hozzászólósokat olvasni mint az enyém?
2022. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
@38 Mert idióták demagóg facebook oldalait olvasgatod. Nem csak ilyeneket olvasni a facebookon, de ha te csak ilyennel találkozol, az azért van, mert ilyen véleményburkot építettél magad köré.
2022. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
30%
Elismertem a magyarellenességet Szlovákiában, kiváltképp emlékszem, Malina Hedvigre. Elismertem a magyarellenességet Erdélyben, főleg, hogy voltak kollégáim is onnan. Elismertem a szerb magyarellenességet is, tudom, hogy ők még irtottak is minket. Viszont az ukránokról 2014-es krimi incidens előttről, senki sem beszélt! Senki! Még a kárpátaljai magyarok sem! Szal, ha valaki, akkor én szeretném elismerni a nyilvánvaló tényeket, csak az a gond, hogy úgy néz ki ezek azok a tények, akik túlélték, mégis meghalltak, mert a NER médiát leszámitva, senki sem beszélt ilyenről korábban!
2022. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!