Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik oldalt támogatjátok...

Melyik oldalt támogatjátok most hogy már 10 hónapja folyik az orosz-ukrán háború ?

Figyelt kérdés

Gondolom hogy már voltak ilyen típusú közvélemény kutatások ezen az oldalon , de mivel hogy már eltelt tíz hónap a háború kezdete óta ( illetve már csak amiatt is hogy most karácsony tájban valószínűleg sokan ráérnek részt venni egy ilyen fajta közvélemény kutatásban ) szerintem érdemes megismételni az egészet ...


Amúgy meg azért írtam be szokatlanul sok választási opciót a szavazási opciók közé , mert őszintén szólva már szokatlanul sok különböző állaspontot olvastam és/vagy hallottam ezzel a háborúval kapcsolatban , tehát azért vagyok kíváncsi arra hogy vajon mennyire eltérőek az itteni vélemények ezt a témát illetően .



2022. dec. 24. 03:27
A kérdező szavazást indított:
Ukrajnát támogatom
Oroszországot támogatom
A Nyugatot támogatom
Egyik oldalt sem támogatom
Békepárti vagyok
Meg kéne szüntetni az összes nemzetállamot
Több kis államot kéne létrehozni a mai Ukrajna és Oroszország területén
Egyéb
75 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Tekintve hogy Oroszország különösebb indoklás nélkül, korábbi vállalásaival szembemenő, illegitim módon támadta meg Ukrajnát, egyértelmű hogy Ukrajna szuverenitása, illetve az ukrán nép mellett állok ki a leginkább. Képzeljétek el, hogy milyen volna, ha NATO nélkül Magyarországot megtámadná az összes szomszédja együtt. Az Ukránok nagyjából ezt élik át, a világ második legnagyobb katonai hatalma ellen harcolnak.
2022. dec. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem is ez benne a legrosszabb, hanem az, hogy civilek vére folyik.
2022. dec. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Gratulálok annak, aki a háborút támogatja...
2022. dec. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

Orosz, az nemakrta ezt!

USA, kezdte, a zukrán meg élvezi, hogy usa a képzelt haverja,

Szerintem.

2022. dec. 24. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Természetesen szovjet édestestvéreinket támogatom. Ukrajnának feltétel nélkül kell megadnia magát, ha ennek nem tesz eleget végleg a földbe kell döngölni úgy, hogy soha többé ne tudjon talpraállni, esetleg szűnjön is meg létezni!
2022. dec. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
5. jólmondod!
2022. dec. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

5-ös ,


Bár felpontoztam a válaszodat ugyanúgy mint mindenki másét , de attól még megkérdezhetném hogy esetleg nem szatíra céljából írtad azt amit írtál ?


Azért kérdezem mert nekem kissé úgy tűnik minthogyha arról lenne szó ...

2022. dec. 24. 06:27
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Mert nem ismersz. Borzalmasan rühellem az ukránokat.
2022. dec. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ám azt esetleg megkérdezhetném hogy miért írtad azt hogy a szovjet édestestvéreinket támogatod ?


Mert azt szerintem elég nyugodtan el lehet mondani a hazai oroszpárti tömbről hogy általában nem jellemző rájuk a szovjet pártiság ...

2022. dec. 24. 08:29
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

1. A békét támogatom.

2. Ukránok sem ártatlanok teljesen, de alapvetően ők lettek megtámadva.

3. Oroszok az agresszorok, bár néhány dologban jogosak az érveik.


Mint amikor vki piszkálja a szomszédot, átdobálja a szemetet, az meg megunja, berúgja a kertkaput és ütni kezdi egy lapáttal a kötözködőt. Az agyonvert embert fogja támogatni a bíróság és a közvélemény, de ő sem makulátlan ártatlan, ha megvizsgáljuk az ügyet.

2022. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!