Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik oldalt támogatjátok...

Melyik oldalt támogatjátok most hogy már 10 hónapja folyik az orosz-ukrán háború ?

Figyelt kérdés

Gondolom hogy már voltak ilyen típusú közvélemény kutatások ezen az oldalon , de mivel hogy már eltelt tíz hónap a háború kezdete óta ( illetve már csak amiatt is hogy most karácsony tájban valószínűleg sokan ráérnek részt venni egy ilyen fajta közvélemény kutatásban ) szerintem érdemes megismételni az egészet ...


Amúgy meg azért írtam be szokatlanul sok választási opciót a szavazási opciók közé , mert őszintén szólva már szokatlanul sok különböző állaspontot olvastam és/vagy hallottam ezzel a háborúval kapcsolatban , tehát azért vagyok kíváncsi arra hogy vajon mennyire eltérőek az itteni vélemények ezt a témát illetően .



2022. dec. 24. 03:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%
Természetesen minden minden értelmes ember, maximálisan támogatom Ukrajnát.
2022. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%

"Nem is ez benne a legrosszabb, hanem az, hogy civilek vére folyik."


Szóval ha valaki katona, akkor nyugodtan dögöljön meg az országa vezetői miatt, de ha civil, akkor már hatalmas baj, ha baja esik? Értem én, hogy ők katonák, de nekik folyik a legtöbb vérük.

2022. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%

Jobbára ukrajnát támogatom. Bár az "egyéb" lehetőséget jelöltemmeg.

Az elcsatolt területeket visszakapjuk vagy legalább autonomiát kapnak.

A többi nem izgat igazán. De ha már ukrajnához tartozik akkor tartozzon oda.

2022. dec. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%
az ukrán embereket támogatom de a kormányukat nem, ez igaz a többi nép kormányára is!
2022. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Én azt se értem minek háboruznak Ukrajnának rengeteg területe van nem ki irtani akarják ukrajnát mint itt 1956-ban.Az oroszoknak meg felesleges harcolni erőforásokat igy simmán elhozhatot volna csak kapitalizmusal meg technologiával de igy.Már a kutya se fog tölük vásárolni semmit mert mindenki majd Ukrajnába fog ki termelni mindent meg vásárolni.
2022. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%

A poszt szovjet nagyoroszország eszmélye miatt. Ha putyin bezsákolta volna őket, akkor kapott volna mauzoleumot mint Lenin atyuska,és posztmorten szemelyi kultuszt mint sztálin.


Ez azért helyretette volna a lelkét,mint ex KGB-s neki a régi rendszer feküdt...bár a jelenleigiben is jól elvan...

2022. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
Oroszország ellen vagyok, de több okból nem állok igazából Ukrajna pártján. Viszont Oroszország ellen vagyok, mert ő kezdte a háborút, egyértelmű, hogy ő az agresszor.
2022. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
31%
Oroszországot támogatom, mert én úgy gondolom, hogy több az esélye annak, hogy Oroszország győzzön!
2023. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
És ha teszemazt minket támadnának meg az oroszok akkor is nekik szurkolnál 18-as? Mert akkor is nagyobb lenne az esélye hogy oroszország győzzön
2023. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%

#19: Ukrajna és Oroszország között évek óta konfliktus van.

Miért támadnának meg minket?

2023. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!