Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van ennyi oroszbarát...

Miért van ennyi oroszbarát Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szánom,csak egyszerűen nem értem.

Akár itt a gyakorin vagy más fórumokon is rengeteg oroszbarát,orosz szimpatizánssal lehet találkozni.

Miért?


Személy szerint én ugyanúgy rühellem mind a két népet.

( ukrán,orosz)

Annak örülnék a legjobban,ha bárhogyan is,de végre béke lenne.

És bármennyire is rühellem az ukránokat és az oroszokat,azt el kell ismernem hogy az oroszok kezdték a háborút,az oroszok az aggreszor ország.

( És azt nem fogadom el,hogy az ukránok ki provokálták) ez béna duma.



2023. febr. 2. 13:56
1 2 3 4
 21/35 progizo ***** válasza:
0%

#19.: "még azt is elveszítjük az oroszoknak köszönhetően, amink eddig volt. A kárpátaljai magyarságot."


Ha ezt tétlenül nézi a magyar politika és társadalom, akkor ugyanolyan mélyre süllyedt erkölcsileg, mint az a Nyugat, amely a megszállókra hárítja a nemzetiségekkel való bánásmód milyenségét. Hogy az ukránokról ne is szóljak.

2023. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
19%

szerintem vannak olyanok is akiknek az nem tetszik hogy amerika ilyen módon konfliktusokat gerjeszt a saját érdekei miatt.

ez amolyan oroszbarát részhalmaz.

2023. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
91%

"...idén csak Nyugat-Európában több 100 ezren meghalnak a magas árak miatt. Csak győzzék le az oroszokat. ... A magyarok azonban mindig a jó oldalon állnak..."

Ezeket szerintem gondold át újra!

2023. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
73%
#21: Miért, mit kéne tennie, toloncolja vissza akik elmenekültek? Erőszakkal nem lehet és nem is kell.
2023. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 MDaniel98 ***** válasza:
50%
Lehet már szerettek régebben is konspirálni a ruszkikkal+ a propaganda is ezt eteti meg velük.
2023. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
23%

Az orosz édestestvéreink védekező háborút folytatnak csak.

Mi lenne szerinted ha Mexikóban élne egy nagy amcsi kissebbség és folyamatosan amerikai állampolgárokat gyilkolnának náci öltönyös csoportok állami támogatással?

2023. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
35%

Kénytelen vagyok a ruszkikat pártolni, mert szívből utálom a rohadt ukrán huculokat.

Ennyi.

2023. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
62%
Ukránokat simán csak jobban utálják sokan, mondjuk erről azért elég sokat tehet az elnökük is a kijelentéseivel.
2023. febr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
80%

Láttál te már beregszászi cigányt?

Elárulom neked, az télen is mezítláb jár, majd hanyatt estem, amikor megláttam és az átlag ukrán csak egy fokkal élt otthon ennél jobban.

Most akkor megkapta az első ezer Euró segélyét, a büdös életben nem volt annyi pénze az egész családjának összesen, pedig vannak páran.

Szerintem korbáccsal sem tudnád hazahajtani többé...

2023. febr. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
16%
a ruszki propaganda miatt. ezt nézik, olvassák, hallgatják egész nap
2023. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!