Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van ennyi oroszbarát...

Miért van ennyi oroszbarát Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem provokációnak szánom,csak egyszerűen nem értem.

Akár itt a gyakorin vagy más fórumokon is rengeteg oroszbarát,orosz szimpatizánssal lehet találkozni.

Miért?


Személy szerint én ugyanúgy rühellem mind a két népet.

( ukrán,orosz)

Annak örülnék a legjobban,ha bárhogyan is,de végre béke lenne.

És bármennyire is rühellem az ukránokat és az oroszokat,azt el kell ismernem hogy az oroszok kezdték a háborút,az oroszok az aggreszor ország.

( És azt nem fogadom el,hogy az ukránok ki provokálták) ez béna duma.



2023. febr. 2. 13:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
49%
nem nyerhetnek, meg kell adniuk magukat. komolyan, mint a Borg
2023. febr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon egyszerű. A nyugat túltolja. A magyarok nem szeretik a háborút. nehezen veszi be a gyomruk azt, amit az ukrán vezetés csinál a saját népével, és bizonyos ukrán csoportok más népekkel. Továbbá az európai vezetés döntéseit nem képesek megemészteni, több racionalitást látnak abban, ami az orosz "erőket" mozgatja. Én örülök a szankcióknak, de nem mindenki így gondolkozik.
2023. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
50%
Mpndjuk mert ők hotzák az olajat, azok ellen harconlak akik utálnak minket, valamint Kárpátalja miatt, aki ezek ellenére mindíg ukrajnát támogatja az vagy nem igazi magyar vagy csak zakkant.
2023. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert jobb békében lenni az oroszokkal, de ez nem feltétlen barátság, hanem egyszerűen józan ész. Meghatározó nép a világtörténelemben.
2023. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
10%
#34: Sokan viszont kifejezetten drukkolnak az oroszoknak, valósággal rajonganak értük és idegesek, amikor nem sikerül kellően az előrenyomulásuk. Esetükben szerintem ennél többről van szó.
2023. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!