Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jobb vagy rosszabb lett volna...

Jobb vagy rosszabb lett volna egy fehér Európa?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vallok szélsőjobboldali eszméket, mert nem. Ha azt vallanám, akkor aktívan részt vennék azokban a dolgokban, stb, stb, de csak egyszerű fehér, heteró, keresztényként próbálok érvényesülni.


A kérdésfelvetésem az lenne, hogy mi lett volna ha sikerül Hitler nagy mesterterve? Komolyan mondom, hogy fogok olvasni ezután ilyen könyveket, ami arról szól, hogy mi lett volna ha a náci Németország nyeri a II. világháborút. És nem azért mert az ember rasszista lenne, hanem egyszerűen ez egy létező út volt Európa előtt. Ami nem sikerült. De lehetett volna.


Azt is tudjuk, hogy ez a rendes, fehér, keresztény embertípus, akik olyan tényleg rendesen élik az életüket. Mennyivel másabb világ lenne, ha csak rendes emberek lennének Európában. Vagy akár az egész Földön. Bár hozzáteszem a fekete afrikai vagy közel-keleti arab népek, vagy a távol-keletieknek az a saját részük szerintem is. Tehát ott meg semmi keresni valója nem lenne fehér embernek pl. Én pl. teljesen megvetem azt a "harcművész mestert" is, aki tudod Kovács Béla, lipótvárosi 4. emeleti panelban oktatja a kung fu-t, és ő rá úgy kellene tekintenem, mint egy igazi kínai shaolin szerzetesre. Egyszerűen nem hiteles.


Most kicsit csapongok a témák között, de remélem valakinek érthető a mondanivalóm.


Azt hiszem, hogy a rasszok keveredése semmi jót nem szül. Vagy legalábbis nagyon fájdalmas átalakulást okoz, főleg a fehér emberek számára.


Ezt a romlottságot egyre kevésbé tudom elviselni. És a romlottságot nem a fehér ember okozza önmagának, hanem ezt hozta magával Európába a mindenféle népcsoport. Ha valaki tud jó ellenérvet mondani erre, azon elgondolkozom, csak már annyit tapasztaltam és az élet főszabályaival már annyira tisztában vagyok, hog nehéz meggyőzni az ellenkezőjéről.


2023. márc. 1. 14:32
1 2
 1/13 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"A kérdésfelvetésem az lenne, hogy mi lett volna ha sikerül Hitler nagy mesterterve?"


Az ember a Fellegvárban Philip k. Dick.

[link]


"Ezt a romlottságot egyre kevésbé tudom elviselni. És a romlottságot nem a fehér ember okozza önmagának, hanem ezt hozta magával Európába a mindenféle népcsoport."


Naiv vagy.


De mit értesz "romlottság" alatt?

2023. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 hollófernyiges ***** válasza:
57%
Hitler nem a "fehérek", hanem a germánok felsőbbrendűségét hirdette és ha ő nyeri a háborút, neked most nagyon sanyarú sorsod lenne.
2023. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy náci, de szerinted a fehér emberen kívül mindenki más romlott, meg jó lenne ha az egész világ fehérember lenne.
2023. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as: Ha figyeltél volna, azt is írtam, hogy a fehér embernek semmi keresnivalója nincs afrikában, ázsiában.

A fekete afrikai országok például szerintem tiszták. Az az ő világuk, az ő környezetük, nem játszák meg magukat, hogy jaj, fehér ember gyere ide, vegyüljünk, hiszen olyan jó lenne, ha fehér identitás lenne ott, ahol fekete identitás van 20 ezer éve.


1, 2-es: igen, sanyarú sorsom lenne. Nem azt mondom, hogy ne lett volna szenvedés akkor, mire kialakul az a germán felsőbbrendűség Európában, de mennyivel rendesebb emberek. Hogy mondjam, nem jár velük együtt a bűnözés. Míg mondjuk más népcsoportokkal egyenes arányban nő a prostitúció, kábítószerkereskedelem stb. Ezt nem én találom ki, hanem így van.


És akkor arról még nem beszéltünk, hogy hozza magával ezt a új agymenést (erre nem tudom azt mondani sem, hogy balliberális eszme, mert ez túl megy mindenen). Ez a transzgender, már nem is melegek lehetnek az emberek, az már szinte semmit nem jelent. Hanem már nem nélküliségnek a 8 fajtája...ezzel ne is akarjon senki vitát generálni, hogy ez rendben van, mert ezzel nem lehet vitatkozni, ez egy baromság.


És ebből van elegem, ebből a minden mindegy, semmi sem számít világból. Hogy semminek semmi következménye, bármit szabad. Az amerikai iskolákban a 9-10 éves gyerekeknek előadást tartanak arról, hogy VÁLASZTHATNAK, hogy bi vagy meleg vagy heteró vagy transzfesztita vagy transzgender vagy nemnélküli lehet. Ez a vég. Agymenés. Agymenés. És ez ellen a folyamat ellen, amíg eljutott ide a fél világ, ez ellen akartak valamit kialakítani a németek. Aki szerint ez rendben van, azzal nem tudok vitatkozni, fölösleges beszélgetnünk is. Olyan mintha a falnak beszélnék.


Az az igazság, hogy én német családban nőttem fel félig, német iskolába is jártam, ott láthattam ezeket a mintákat. Gyerekként nem tetszett ez a szigor, de felnőttként megérti a lényegét az ember. Valahogy még mindig a németek látják ezt az egészet jól. Persze most nagy elfogadás van meg wilkommen meg mittudomén, ebben is próbálnak eminensek lenni, ahogy régen a másik vonalon is ugye. Mindig mindenben eminens módon akarnak, az első helyen szerepelni. Nem mondom, hogy tökéletesek. Csak hogy milyen egy fegyelmezettebb, rendesebb Európa lett volna.

2023. márc. 1. 18:40
 5/13 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"Míg mondjuk más népcsoportokkal egyenes arányban nő a prostitúció, kábítószerkereskedelem stb. Ezt nem én találom ki, hanem így van."


Konkrétan az első globális drogkereskedő ország a fehér anglia volt az opiummal. Az amcsik találták fel a cracket. A fehér, hetero, keresztény kormány CIA-ja hozta létre.


A fehér amerika vezett a gyilkosság listán kontinensenként: [link]


"És akkor arról még nem beszéltünk, hogy hozza magával ezt a új agymenést (erre nem tudom azt mondani sem, hogy balliberális eszme, mert ez túl megy mindenen). Ez a transzgender, már nem is melegek lehetnek az emberek, az már szinte semmit nem jelent. Hanem már nem nélküliségnek a 8 fajtája...ezzel ne is akarjon senki vitát generálni, hogy ez rendben van, mert ezzel nem lehet vitatkozni, ez egy baromság."


Ezt fehéremberek találták ki, az összes megalkotoja fehér ember volt.


"Ez a vég. Agymenés. Agymenés. És ez ellen a folyamat ellen, amíg eljutott ide a fél világ, ez ellen akartak valamit kialakítani a németek"


Nem. A németek meg akartak ölni mindenkit aki nem ők, és a rendszerükben a fogyatékos embert is meg ölték hiába volt fehér, árja keresztény hetero.


Egy ilyen társadalomnál még ez az LMBTQ-us agymenés is jó, mert itt legalább nem ölnek meg közvetlenül egy golyóval.

2023. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk hogy ha fehér emberek lennének csak az biztos hogy a politika is más lenne meg több közpénz is maradna nem menne a cigókra/vagy nyugagot a fekákra.


Viszont a társadalmi hülyeségen nem változtatna. Az LMBTQ-s hülyeségeket például a fehér emberek vitték politikai szintre és erőltetik. Szóval összességében az önpusztítás megmaradna

2023. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

közpénz is maradna nem menne a cigókra/vagy nyugagot a fekákra."


Ezt melyik nyelven írtad? Falusi?

2023. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 telefonról
2023. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Mármint egy ócska, falusi segédmunkás vagy? Akinek az egyetlen eredmény az életében az hogy magyar?

De legalább olcsó vagy.

2023. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 nem sajnos mellé fogtál sőt magyar állampolgár sem vagyok ha már itt tartunk
2023. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!