Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy az USA egyáltalán...

Igaz, hogy az USA egyáltalán nem lett rosszabb hely, mint az 1920-as,50-es,80-as években volt, csak az elkényelmesedett, segílyhez szokott európaiak már túl keménynek találják és ezért fikázzák?

Figyelt kérdés
Az USA még mindig a lehetőségek hazája, hatalmas sikert el lehet érni ott, csak keményen meg kell dolgozni érte, de ugyanígy volt ez 1920-ban is, csak azóta Európában bevezették ezt a fél-szocializmust és emiatt azt hiszik az európaiak, hogy ott is ölükbe fog hullani az "Amerikai Álom".

2013. máj. 3. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom.


Örülök, hogy segíthettem.


-Obi-Wan Kenobi

2013. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, való igaz, hogy még ma is a lehetőségek hazája az USA, annyival nehezebb mint régebben, hogy ma már nem lehet pár apróval a zsebedben csodát csinálni, de aki keményen dolgozik, az sikereket ér el. Segélyezés európához viszonyítva nagyon alacsony, az emberek nem akaszkodnak az államra, ha kell valami, megoldják maguk. Európa rendkívül módon gondoskodó akar lenni, ebbe is fog belebukni. a nagy jóléti rendszerek teszik majd tönkre az országokat.
2013. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2013. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gazi ***** válasza:

Segélyezés európához viszonyítva nagyon alacsony, az emberek nem akaszkodnak az államra, ha kell valami, megoldják maguk.


Ebben azért nem lennék olyan biztos. Pont a minap néztem a Discoveryn, amint az öreg eszkimó arra panaszkodott, hogy a fiatalok már nem járnak vadászni és halászni, hanem beérik az állam által nyújtott segélyekkel

2013. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
ezt csak a politikusok mondják hogy mijen totál kemény válság van . de ez a 20 évekéhez semi . Azt nem tudom menyi segélyt ad az usa kanada az szintén sokat ad szerintem usa se ad keveset nem hiába menek oda a bevándorló niggerek.
2013. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon megváltoztak a dolgok szerintem. Az USA eléggé drága mulatság Kelet-Európai fizetésekkel, és állampolgárságot sem kapsz hamar.


Nem tudom hogy gondoltál-e erre, de ha emigrálni készülsz akkor mérnökként, IT szakemberként vagy egyetemi kutatóként van egyedül reális esélyed hogy kitelepedj. Persze ez nagy leeegyszerűsítése a dolgoknak, de nem látok más élő példát sikeres emigrálásra.


Esetleg még a házasság.


Amúgy éljen a tiszta piacgazdaság!

2013. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!