Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fideszesek miért mondják,...

A fideszesek miért mondják, hogy az európai baloldal háborúpárti?

Figyelt kérdés
Ugye azzal indokolják, hogy fegyvereket küldenek Ukrajnának. Az EU legharciasabb állama ilyen téren viszont Lengyelország, ahol jobboldali kormány van. Miért kell hát ebbe is jobboldali/baloldali felosztást látni?

2023. márc. 20. 18:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
4%
nem mondja, a "magyar" baloldal háborúpárti, kevered, a többi ország am block háborúpárti
2023. márc. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
#21: Nem, ezt az európai baloldalra mondja, többször is így hallottam.
2023. márc. 21. 00:54
 23/33 anonim ***** válasza:
muta
2023. márc. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
különben nem mondaná Orbán, hogy egyedül mi és a Vatikán békepárti, héló!
2023. márc. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

12: akkor önszántukból pucsítanak így jó? :D

inkább az usa kihasználja a lengyelek oroszok iránti gyűlöletét.

amikor arról beszélnek hogy bevonulnak ukrajnát védeni, de hangzott már el hogy talán esetleg területi követeléseik is lehetnének, mindez nato tagság mellett, hát várjuk meg mi sül ki ebből.

2023. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

#25: "akkor önszántukból pucsítanak így jó?"

Szerintem így sem jó. Pucsításnak én akkor nevezném, ha azért csinálnák, hogy jó színben tüntessék fel magukat. De itt most nem erről van szó. Azért csinálják, mert azt látják jónak, hogy akadályozzák az oroszokat.

A területi követeléseket csak az oroszok említették, hogy a lengyelek ezt akarják, de én a lengyel vezetéstől ilyet még nem hallottam.

2023. márc. 21. 18:13
 27/33 anonim ***** válasza:

szerintem a helyzet az hogy is is.


szerinted a lengyel vezetés ha gondolkodik is ezen, be fogja jelenteni? nem

nato tagnak nem lehetnek területi követelései tudtommal.


tegnap vagy tegnap előtt volt a franciaországi lengyel nagykövet mondta hogy ha kiev nem tudja magát megvédeni akkor a lengyeleknek segíteni kell?

amerikai hátszéllel könnyű nagyokat mondani. vagyis nagy hülyeségeket.

2023. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

#27: Oké, majd ha Lengyelország megtámadja Ukrajnát, vagy bármilyen úton-módon területet szerez Ukrajnától, akkor elismerem, hogy tévedtem. De ez nem fog bekövetkezni, addig pedig mindez csupán egy összeesküvéselmélet.

"szerinted a lengyel vezetés ha gondolkodik is ezen, be fogja jelenteni?"

Nyilván nem, de nem is látná el fegyverekkel azt az országot, amelyiktől területet akar szerezni.

2023. márc. 21. 18:48
 29/33 anonim ***** válasza:

ige, ezért mondtam hogy várjuk ki a végét. elég sok "vörös vonalat" léptünk már át, meg még az elején mondták hogy ez-az úgy se lesz, egy év után mégis csak lett.


"Nyilván nem, de nem is látná el fegyverekkel azt az országot, amelyiktől területet akar szerezni."

ezek a fegyvertámogatások egyrészt inkább "támogatom, kiállok mellette" támogatások, abból is kiindulva hogy amiket az ukránok kaptak sok minden nem működött, be se indult, pótalkatrésznek jó stb, vagy kevés.


szerintem volt már történelemben példa hogy támogatták, majd megtámadták.

lehet nem pontos a példa vagy vki tud jobbat, de a 2. vh. ban a szovjetek még küldték vonaton az acélt vagy nemtom mit, majd a nácik megtámadták.

aljas dolog volt/lenne, meg fantáziadús, de nem lepődnék meg.

2023. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
itt a 23, mondom na muta, nem tudod mutatni tehát hazudsz tipikus ballib hozzáállás
2023. márc. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!