Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fideszesek miért mondják,...

A fideszesek miért mondják, hogy az európai baloldal háborúpárti?

Figyelt kérdés
Ugye azzal indokolják, hogy fegyvereket küldenek Ukrajnának. Az EU legharciasabb állama ilyen téren viszont Lengyelország, ahol jobboldali kormány van. Miért kell hát ebbe is jobboldali/baloldali felosztást látni?

2023. márc. 20. 18:27
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
#30: Nem hazudok, több fórumon is láttam, hogy ez a véleményük a fideszes szavazóknak. Legutóbb például a mandineren láttam egy ilyet, teljesen ki volt kelve magából az illető. Nem fogok most ez után kutakodni, nem baj, ha nem hiszed el.
2023. márc. 22. 01:08
 32/33 anonim ***** válasza:

ja szóval a fideszesek alatt nem a politikust érted hanem az egyszeri szavazót? ja kérem abból jó sok van (nem úgy mint az összeokádás szavazóiból) sokfélét mondunk, az nem hivatalos álláspont


a lényeg politikus nem mondott ilyet, kizárólag a "magyar" baloldalról

2023. márc. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
#32: Igen, a szavazókra gondoltam. Hogy egy politikus mit mond az ellenfeléről, az nem releváns. Úgyis csak azért mondják, hogy hergeljék meg ijesztgessék a népet és szavazatot szerezzenek. Ők sem hisznek abban, amit mondanak, a szavazó viszont teljes meggyőződéssel hisz benne.
2023. márc. 22. 01:34
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!