Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukrán elnök miért visel...

Az ukrán elnök miért visel állandó jelleggel egy (leginkább a gyerekkorom turkálóinak színvonalán mozgó) csúnya, kopott pulcsit?

Figyelt kérdés

Állandóan egy ronda, ízléstelen, kopott pulcsiban mászkál, ami úgy néz ki, mintha gyerekkorom valamelyik turkálójából származna (konkrétan volt is ilyen pulcsim kiskoromban, a nagymamával történő turizások után).


És míg az elment, hogy a '90-es évek derekán egy kisvárosban/nagyobb faluban így mászkáltunk, de ő olyan helyeken is viseli, ahol az etikett nem engedné meg. Miniszterelnökökkel történő találkozóin, ortodox zsidókkal történő tárgyalásokon, katonai vezetők előtt, nagykövetek előtt.


Ezt ő stílusosnak gondolja? Esetleg ha valami helyi romákat fogadna, akkor illene oda, vagy ha a '90-es évekbeli turkáló elitjével tárgyalgatna, de ez így csak simán proli és nevetséges, szinte érezni azt a dohos régi ruhaszagot, ami nagyon kellemetlen.



#ízléstelen #turkálós pulcsi #dohos, büdös ruhaszag #miniszterelnökhöz méltatlan #csúnya színösszeállítás #Nagymamám őt is elvitte a turkálóba?
2023. máj. 29. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Churchill is kezeslábasban tárgyalta végig a világháború felét, gondolom innen van az ihlet a formális öltözék leváltására.
2023. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Egyrészt ezzel azt akarja mutatni hogy egy szinten van a népé el meg a katonákkal.


Amúgy meg én is sokkal jobban, komfirtosabban meg magabiztosabban érzem magam egy jó pulcsiban mint valami csicsás kényelmetlen öltözékben.

2023. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Így szimpatikusabbnak tűnik. Hitelesebb, hogy egy megtépázott, háborúban álló ország elnökeként ilyen egyszerű ruhát hord, mintha személyre szabott armani öltönyben lenne. Nehogy azt hidd, hogy az ilyen emberek reggel a szekrény előtt döntik el ásítozás közben, hogy aznap mit viselnek. PR-osok, stylistok tervezik meg a kinézetüket.
2023. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

De miért nem az eredeti ruhájában van ami illik is hozzá?


[link]

2023. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

"Így szimpatikusabbnak tűnik."

Én is ezt a verziót olvastam, de láttam már róla sok fotót tárgyalások, látogatások közben, és a sok öltönyös vezető között egy ronda pulcsiban nekem minden volt csak szimpatikus nem :D

Persze biztos valakit megérint, de nekem fura hogy az országának kér támogatást és még annyira sem tiszteli meg a másik felet (aki öltönyben vagy a kultúrájának megfelelő öltözékben van) hogy normálisan felöltözik. Teljesen más a helyzet akkor, amikor összeül egy vezetőség és mindenki melegítőben meg pulcsiban van, meg akkor, ammikor mindenki öltönyben, kiöltözve ül az asztalhoz, csak egyetlen ember nem. Előbbi közös megegyezés alapú és a jó viszonyra alapul, utóbbi egyszerűen tiszteletlenség. De biztos vannak olyanok, akiknek éppen ez tetszik, nem vagyunk egyformák

2023. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Idióta bohóc.
2023. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

a kérdés jogos de ez az előadásmód nem kellett volna.


ő azzal magyarázkodik hogy így érez együtt a népével (na ja)

a hülyéknek el lehet adni hogy ő mekkora hős.

amúgy meg a pr-osok öltöztetik, hacsak nincs már rárohadva.

2023. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Tudjátok min nevetek? Ha Zelenszkij meg márkás öltönyven járna, akor arról vinnyognának, higy "micsoda dolog hogy egy háborúban álló ország elnöke így urizál"
2023. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

9.


Fel sem merül egy közepes minőségű, "se nem sznob, se nem proli" viselet a szemedben? Elég baj.

2023. máj. 29. 20:57
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

9: ezzel a "másfél éve pulcsiba vagyok" meg annyira átlátszó. akkor inkább az öltöny. legalább már a pápánál felvehette volna.

az a pár öltöny már nem nagyon számítana a luxus kuckói mellett.

2023. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!