Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok miért olyan igényte...

Az oroszok miért olyan igénytelenek?

Figyelt kérdés

Még a két legnagyobb városukban, Moszkvában és Szentpétervárott sem iható a csapvíz (sárga színű és megfosat), és még ezen helyeken is a külvárosok tele vannak fiatal bűnbandákkal.

Kedvenc drogjuk a krokodil, egy ilyen sufnihuszár ópiát, amitől lerohad a karjuk.


Tele vannak AIDS-essel, panellakótelepeik is kb. olyanok, mint a kassai romagettó, a Lunyik 9.


És nem csak Oroszországban ilyenek. Észtország lakosságának pl. egyharmada orosz. Az észtek által lakott részeken ugyanolyan tisztaság, rend, és közbiztonság van, mint Finnországban. Elmész Narvába, Észtország leginkább oroszok lakta városába, és az egész EU legAIDS-esebb városában találod magad, ahol ugyanúgy fiatal verőlegények grasszálnak, mint Moszkvában, és lépni alig lehet a drogosok által eldobott injekciós tűktől.


Agyilag sincsenek teljesen rendben. Orosz fiatalok egyik kedvenc játéka pl. hogy leugrálnak a panelház tetejéről, és útközben el kell kapni a fát. Ha nem sikerül elkapni és csattansz, így jártál. Kitalálták a Kék Bálna című játékot, ami arról szól, hogy közösségi oldalakon fiatalokat beszélnek rá az öngyilkosságra.

Az észtországi oroszok nem hajlandóak megtanulni észtül és kizárólag oroszországi tévét néznek, ottani zenéket hallgatnak, és éltetik Putyint. Persze ahhoz már nem elég nagylegények, hogy hazaköltözzenek az EU-ból a jó kis Óhazába, imádott vezetőjük oltalmazó karjai közé.



2023. jún. 5. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Te ezeket a dolgokat pletykából hallottad, vagy éltél ott, hogy ilyen tényszerűen kezeled?
2023. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DK-s ***** válasza:
82%

Ez mindig is így volt. Már a Kádár-rendszerben is vicceket gyártottak erről. XD


Miért van a Magyar nőknek 7 bugyijuk?


Hétfő, kedd, ...


És 12 az Orosznak?


Január, február, ...

2023. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy amerikai pártól hallottam, akik öt évig Oroszországban éltek még a háború előtt egy munkaajánlat miatt, illetve egy észttől aki Narvában született, de a családjával együtt Tallinn-ba menekültek a ruszkik elől.
2023. jún. 5. 21:01
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz kérdés. Európából nehéz megérteni, hogy ott mi miért történik.
2023. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként a második világháború idején is mondta egy német tiszt, hogy "2 üres konzerv dobozból is képesek meleget csinálni", primitívek, és épp ezért ennyire szívósak.
2023. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Bár az is igaz, hogy Arkagyij elpatkol 60 évesen, míg Klaus 80 évet is simán leél az életkörülményekben lévő különbségek miatt.
2023. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

"Egy amerikai pártól hallottam"


Az már innentől rendkívül hihető. :)

2023. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Hát öregem te még turistaként sem voltál Moszkvában és Szentpétervárott az tuti, különben ilyen ökörségeket nem terjesztenél. 5 évet éltem Moszkvában és nem láttam még a világban annál szebb, jobban rendben tartott várost, és a közbiztonságra sem lehet egy szavam sem, pedig jártam bőven nem turistás részeken sem. Pedig Moszkva egy 12 milliós város.


Egyébként így egy kalap alá venni az összes oroszt, 143 millió embert, az nagyon szép teljesítmény, ügyes vagy...

2023. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Én orosz származású vagyok, élnek rokonaim Gusz-Hrusztalnij-ban, ami nem egy matyóhímzés orosz mércével sem, voltam kint náluk már vagy egy tucatszor, heteket töltöttem ott egy-egy ilyen alkalommal.


Személyes tapasztalatból mondom azt, hogy ez az egész, amit összehordasz, egy nagy bullshit-halmaz.


Mintha az amerikaiakat akarnád az alapján megítélni és egy kalap alá venni, mint amit Philadelphiában a Kensington Avenue-n látsz.

2023. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Írd be a youtube-on hogy "usa no go zone" és gyönyörködj.
2023. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!