Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton miért ennyire rosszak...

Nyugaton miért ennyire rosszak az utak? Nincs rá pénzük vagy szimplán csak igénytelenek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 18:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát most hogy mondod, nem is tudom, hogy bírtam elviselni azokat a pocsék német autópályákat meg a télen felsózott osztrak hegyi utakat...
2019. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Mert a sok tízmillió beengedett migráns eltartására megy el az összes pénz, így nem jut ilyenekre mint az utak, egészségügy, oktatás, stb.
2019. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Konkretizáld már, hogy nyugaton hol rosszak az utak. Erre kíváncsi lennék.
2019. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 mindentudó99 ***** válasza:
51%
Nyugat-Magyarországra gondolt.
2019. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
A németeknél a wermacht építette az utakat másfél méteres betonból, itt meg mészáros 0,2 mikron aszfaltból amit egy pajkos gyerek felkapar a homokozólapáttal, ahogy a vasutat is szét tudja dorbézolni 3-4 részeg, de magától is széthullik 35 perc alatt az új pálya, és 20km-el tudnak menni a vonatok...
2019. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem egyszerűen nem törődnek vele. Spanyolban pl az ipari utak járhatatlanok, ez a spanyol leszaromság, Luxemburgban az összes szar a pályák kivételével, ott szerintem lenne rá pénz és ha nagyon akarnák meg tudnák épp csinálni. Legveszélyesebb a belga, mert ott van egy tükörsima út aztán egyszer csak egy akkora gödör mint a kerék, ha belemész tengelytörés. Én már annyiszor gondolkodtam, hogy keletkezik egy új építésű tükör sima úton egy akkora gödör? Eleve bebetonozza a kocsigumit, hogy csak ki kelljen verni és már ott a gödör?

Portugáliában meg egyszerűen pénz nincs, remek hely minden tekintetben, de sok helyütt út sincs, vagy olyan keskeny vagy olyan a burkolata hogy csak beszorulni vagy elakadni lehet.

Német 100-as? Hát az egy régi fos, lusták voltak felújítani, bár igazat adok Németország Közép-Európa és valóban inkább a nyugati utakra jellemző a fosság.

2019. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy ha igazán tróger utakat akarsz látni, Angliát nézd meg és az tényleg csak igénytelenség. De ezt látod mondjuk a gyárudvarokon is, raklapok kupacra hányva az erdők szélén és a nagyobb városokban halomban áll a szemét.

Egyszerűen igénytelenek. No de a Franciáknál vannak majdnem olyan jó utak mint nálunk, sőt egyes helyeken talán jobbak is. Ők kb velünk vannak egy szinten.

2019. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Nyugat magyarországon? Pontosan azért, amiért keleten is. Mert a benzin adót beszedik, és lölő zsebre teszi/stadionra megy.

Ezért is kell nyugat európába járni (ide értendő szlovákia is), ha egy élvezeteset akarsz szerpentinezni, mert ezeken a helyeken a 3-4 számjegyű sokadrendű utak jobbak mint itthon egy átlag főút.

2019. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Nyugat-Magyarországra gondolt."


Azért a külföldi rovatban van a kérdés mi?

Nyugat Magyarországon egyébként sem rosszak.

2019. júl. 11. 20:20
 10/20 A kérdező kommentje:

"Amúgy ha igazán tróger utakat akarsz látni, Angliát nézd meg"


Láttam. Ott is nagyok a gödrök és a nyár kivételével áll bennük a víz, tehát még azt sem látod milyen mély. Ott aztán lehet kárt tenni a kocsiban.

2019. júl. 11. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!