Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zsidók és Izrael pártiak...

Zsidók és Izrael pártiak szerint mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy a zsidók és a Izraelt támogatók milyen békét fogadnának el, mit ajánlanának a palesztinoknak? Ugye jelenleg van Ciszjordánia ami nem Izrael része de nagyrészt izraeli katonai megszállás alatt van és folyamatosan épülnek ott az illegális zsidó telepek. Aztán ott van a Gázai övezet amit valóban a palesztinok birtokolnak de az egy nagyon kis terület és egyébként is körbe van zárva az izraeli hadsereg által.

Tehát mit kapnának a palesztinok?



2023. okt. 14. 17:43
 11/91 A kérdező kommentje:
Igazából még mindig nem válaszoltatok. Vagy úgy értitek hogy nem is kötnétek békét a palesztinokkal ? Folytatódjon a tömegmészárlás ?
2023. okt. 14. 19:27
 12/91 anonim ***** válasza:
77%

A " palesztinok" nem kapnak semmit. Az oriasi nagy arab vilag minden gond nelkul be tudja olvasztani ezt a degeneralt csapatot.

Nyelvben,etnikailag, kulturaban nagyon hasonloak az arab orszagok, a " palesztinok" remekul bepasszolnak.

Csinaljak a cirkuszt valamelyik arab orszagban.

2023. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
72%
De kérdező a Palesztinokkal nem lehet békét kötni,ők sem akarják pont ez a lényeg. Rengetegszer kaptak lehetőséget a történelem során. Nem akarnak békét a zsidókkal,ha békét szeretnének nem indultak volna lemészárolni ennyi embert ők kezdésnek. Most hogy már megtették legyen béke? Nem jó ez a tömeggyilkosság sem,kizárólag az ártatlanokat sajnálom,gyerekeket,nőket,stb. Nyilván az lenne a legjobb,ha őket kiemelnék és befogadná valamelyik Arab térség,ahová valóak. A többit,aki röhögött,ünnepelt,elvágta más torkát,stb., ők pedig egyék meg amit főztek.
2023. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én akarnék békét az Izraeliek helyében DE a támadás előtt,ha belementek volna ezek a barmok annak idején. Viszont a támadás amit indítottak azokután én sem,csak lezárni végleg.
2023. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
91%

Tárgyalóasztal.

Ha tetszik, ha nem.

2023. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából még mindig nem válaszoltatok. Vagy úgy értitek hogy nem is kötnétek békét a palesztinokkal ? Folytatódjon a tömegmészárlás ?"


Én ezt a kérdést nem igazán értem. Én milyen békét fogadnék el? Bármilyet, nekem tökmindegy, hiszen nem vagyok érintett. Ha holnap Izrael azt modnaná, hogy "jó, köszönjük, kedves hamász, megértettük a leckét, átadunk egy csomó területet a palesztinoknak, hogy legyen béke", nos nagyon értetlen arcot vágnék, de azt mondanám, ők élnek ott, az ő dolguk.


És akkor ezzel mire jutottál?


Igazából szerintem neked nem ez a kérdésed. Szerintem te úgy érzed, hogy az "Izraelt támogatók" nem veszik figyelembe a palesztin érdekeket, és erre akarsz rámutatni.


És ha így van, akkor fordítva ülsz a lovon. Én nem fogom sem Izrael, sem a palesztinok pártját a területi vitában. Ugyanakkor itt nem Izrael és a palesztinok háborúznak, hanem Izrael és a Hamász.


Amúgy is fura ez a kérdés, hogy mit kapjanak a Palesztinok. Ciszjordániát eleve Jordániától foglalta Izrael, nem a palesztinoktól. Mármint ezzel nem azt mondom, hogy ne kapjanak a palesztinok semmit, csak azt nem értem, mikor volt nekik valamijük.

2023. okt. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 A kérdező kommentje:

"Én ezt a kérdést nem igazán értem. Én milyen békét fogadnék el?"


Mit nem értesz? Az a kérdés, hogy a zsidók, és Izraelt támogatók mit ajánlanának fel a palesztinoknak hogy béke legyen. Viszont sajnos úgy látom hogy a zsidóknak és az őket támogatóknak semmi ilyesmi nincs a fejükben csak a mészárlást folytatnák. Azért nem jött egy válsz sem.

2023. okt. 15. 09:39
 18/91 anonim ***** válasza:
32%
De a Palesztinok mit ajánlottak fel a békéért? Mészárlást,terrorizmust?
2023. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 A kérdező kommentje:
Nem fogod fel hogy nem az a kérdés hogy a palesztinok mit ajánlottak fel a vagy hogy elfogadnák-e amit Izrael ajánl hanem te mint zsidó vagy Izrael párti mit ajánlanál fel.
2023. okt. 15. 09:55
 20/91 Dzsonszi ***** válasza:
100%
Kérdező, amikor 18 éven át Gáza Egyiptomhoz tartozott, cisz-jordánia pedig Jordániához, akkor a két arab ország milyen lépéseket tett egy független Palesztin állam létrehozásáért, amíg ők uralkodtak azokon a területeken? Segítek semmit... Szóval ez a nagy független palesztín állam létrehozása az arabok részéről akkora kamu. Mikor az izraeliek uralkodtak ott, akkor eljátszották a hattyúk halálát, hogy szegény palesztineket megilleti egy önálló állam, bezzeg mikor ők uralkodtak ugyanazokon a területeken, akkor le se fosták ezt az elképzelést. Hogy is van ez akkor? Miért is várják el a zsidóktól, hogy adják oda a területeiket egy Palesztín államért, mikor ők maguk ezt nem tették meg?
2023. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!