Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael vagy Palesztina áll a...

Izrael vagy Palesztina áll a jobbik oldalon a háborúban?

Figyelt kérdés

A palesztinok nem fogadták el a területeik felosztását. Igaz, az valóban nagyon hátrányos lett volna, működésképtelen. De azóta is harcolnak fegyveresen ahelyett, hogy elfogadnák, és jó életet teremtenének, amennyire lehet. Néhány hete kitörtek a gettóból, és elfogadhatatlannak tűnő tetteket hajtottak végre. Minden izraelit megszállóként kezelnek.


Az izraeliek megszállták a területet, népirtás, elűzés, koncentrációs táborokat hoztak létre, apartheid van, terjeszkedés, állami szintű terrorizmus. 10-szer annyi civilt öltek meg kb., mint a palesztinok. A gázaiakat már régóta koncentrációs táborba zárták. Most népirtást folytatnak, szándékosan lebombáztak eddig 5000 palesztint bosszúból, Dél-Gázát is bombázzák, kórházakat bombáztak le. Össze-vissza hazudoznak. Kitaláltak egy sztorit a csecsemőkről, a kórházat a palesztinokra fogják, bizonyítékokat hamisítanak. Nem említik meg, hogy ők hozták létre a Hamaszt, hogy meggyengítsék a palesztin polgári ellenállást. Arról hadoválnak, hogy ők védik a Nyugatot, nálunk viszont nagyjából minden migránspárti aktivista Izraelhez köthető, lásd pl. Soros, aki évi 1 milliót akar betelepíteni. Egy videó egy Izrael-párti tüntetésről, ahol a palesztinok kiirtásáról beszélnek:

https://www.youtube.com/shorts/DGup5iLjUi8

Itt egy izraeli fejel le unicefeseket, mert azok Palesztináról beszéltek.

https://www.youtube.com/shorts/ipNplDorqAk

Ki a jófiú itt?



2023. okt. 24. 10:56
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:
0%

"Itt nem lehet mindkettőt sajnálni, mert az antiszemiták rögtön cionistának neveznek. Ezt mantrázzák mint valami elakadt magnószalag. Azon átsiklik, ha mindkettőt sajnálod. A szeme csak azt veszi észre, hogy “zsidó”. Bármit mondasz. Fel se fogja mi a különbség annyira elvakult már. Rögtön valótlan dolgokat állít , és megmagyarázza miért szabadságharcosok a terroristák."


Ez megint csak mind hazugság. Mondtam hogy elítélem a hamasz civilek elleni támadását vagy nem?


"Ők annak örülnének aminek a hamasz. Ha nem lennének zsidók."


Újabb hazugság. Semmi bajom a normális zsidókkal. Sok zsidó is elítéli amit Izrael tesz a palesztinokkal.



"Beraktam ide egy videót egy külföldi weboldalról, hogy mit csinálnak épp ezek a szabadságharcosok egy nővel. Miközben ordítják hogy allah akbar … egy csomó fegyveres “szabadságharcos”

Két percet nem volt fent. Azonnal törölték annyira durva volt.

A gyomrom fordult ki."


Miért nem tettél fel olyan videót amiben izraeli katonák lőnek agyon palesztin gyerekeket? Vagy amiben izraeli hadsereg palesztin kórházakat iskolákat bombáz? Ezektől nem fordul ki a gyomrod? Pedig ilyenekből fényévekkel több van mit amit te akartál linkelni.

2023. okt. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 anonim ***** válasza:
100%
91# Na,én is erről beszéltem. Leírják,hogy mit csináltak a nővel,de 0 reflektálás rá, mint nálad is, hogy esetleg sajnálja, vagy ja, tényleg undorító. Neeem.. egyből zsidóz, hogy mert amit a zsidók csinálnak. Nem tud elvonatkoztatni. ITT most a hozzászólás nem a zsidókról szól. De azért odaírják, hogy ők nem zsidóellenesek, nem a fenéket.
2023. okt. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/111 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira elítéled nem így reagálnál.
2023. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 anonim ***** válasza:
100%
Nem hát, nem ítél el ő semmit, csak gyűlölködni és provokálni akart egyet. Ha nem itt csinálja a balhét, akkor a kultúra és közösség témakörben szokott a Bibliáról, neki nem tetsző tudományos tényekről, történelmi ismeretekről hazudozni, várva hogy valaki ráharap, ő meg kiélheti rajta a gyűlölködő hajlamait.
2023. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/111 anonim ***** válasza:
100%
A vicces hogy valamikor rég a tudomány témakörben is láttam próbálkozni, de ott úgy szétkapták a hazugságait, hogy visítva, farkát behúzva tűzött el onnan. Azóta sem mer ott próbálkozni a "Korán állításai tudományosan helyesek" téveszméivel :D
2023. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 anonim ***** válasza:
0%

"91# Na,én is erről beszéltem. Leírják,hogy mit csináltak a nővel,de 0 reflektálás rá, mint nálad is, hogy esetleg sajnálja, vagy ja, tényleg undorító."


Mond te totál értelmi fogyatékos vagy? Tízszer leírtam hogy elítélem ezt is, erre folyamatosan behazudjátok hogy semmit nem reagálok. Éltemben nem találkoztam még egy ilyen hazug bagázzsal mint a cionisták.

2023. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
50%

"A vicces hogy valamikor rég a tudomány témakörben is láttam próbálkozni, de ott úgy szétkapták a hazugságait, hogy visítva, farkát behúzva tűzött el onnan. Azóta sem mer ott próbálkozni a "Korán állításai tudományosan helyesek" téveszméive"


Akkor nyisd ki jobban a szemed :)) Olvasd végig és nézd meg ki kapott szét kit :


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskr..


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..

2023. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 anonim ***** válasza:
100%
És még be is linkeli, milyen hazugságokkal és provokatív trollkodással járatta le magát, amiért tiltották is a korábbi fiókját. Ez hülye :D
2023. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/111 anonim ***** válasza:
0%
Mondanám hogy olvasd végig neked is, de ennyi ésszel ami neked van egy szót nem értenél. Nem vagy azon az értelmi szinten.
2023. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg ő a linkelt kérdéseknél? Azt írja, törölt felhasználó.
2023. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!