Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael vagy Palesztina áll a...

Izrael vagy Palesztina áll a jobbik oldalon a háborúban?

Figyelt kérdés

A palesztinok nem fogadták el a területeik felosztását. Igaz, az valóban nagyon hátrányos lett volna, működésképtelen. De azóta is harcolnak fegyveresen ahelyett, hogy elfogadnák, és jó életet teremtenének, amennyire lehet. Néhány hete kitörtek a gettóból, és elfogadhatatlannak tűnő tetteket hajtottak végre. Minden izraelit megszállóként kezelnek.


Az izraeliek megszállták a területet, népirtás, elűzés, koncentrációs táborokat hoztak létre, apartheid van, terjeszkedés, állami szintű terrorizmus. 10-szer annyi civilt öltek meg kb., mint a palesztinok. A gázaiakat már régóta koncentrációs táborba zárták. Most népirtást folytatnak, szándékosan lebombáztak eddig 5000 palesztint bosszúból, Dél-Gázát is bombázzák, kórházakat bombáztak le. Össze-vissza hazudoznak. Kitaláltak egy sztorit a csecsemőkről, a kórházat a palesztinokra fogják, bizonyítékokat hamisítanak. Nem említik meg, hogy ők hozták létre a Hamaszt, hogy meggyengítsék a palesztin polgári ellenállást. Arról hadoválnak, hogy ők védik a Nyugatot, nálunk viszont nagyjából minden migránspárti aktivista Izraelhez köthető, lásd pl. Soros, aki évi 1 milliót akar betelepíteni. Egy videó egy Izrael-párti tüntetésről, ahol a palesztinok kiirtásáról beszélnek:

https://www.youtube.com/shorts/DGup5iLjUi8

Itt egy izraeli fejel le unicefeseket, mert azok Palesztináról beszéltek.

https://www.youtube.com/shorts/ipNplDorqAk

Ki a jófiú itt?



2023. okt. 24. 10:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
100%

#29

Csak azt felejted el, hogy minden esetben a palesztinok kezdik az öldöklést. Izrael csak visszatámad.

Tehát még a palesztin civilek halála is minimum fele részben az ő lelkükön szárad. Az izraeli ártatlanoké pedig 100%-ban.

2023. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
0%

"Most ha betör hozzám valaki és megöli a családom,utána én betörök hozzá és nem csak a családját,de az egész távolabbi rokonságát is kivégzem,nyilván nem lesz a kettő egyenlő,mert ez már bosszú...De a francért kellett megölnie a családomat??? Mit gondolt mi lesz?"


Civilizált országokban csak azt büntetik aki elkövette a bűncselekményt. A rendőrség megkeresi a bíróság pedig elítéli. Ha te mész és legyilkolod a teljes rokonságát akkor rosszabb vagy mint az illető. Konkrétan egy primitív állat akit egész hátralevő életében rács mögött lesz, vagy egyes országokban villamosszékbe kerül. Fejlett civilizált országokban ez így működik igaz? Érdekes módon mégis sokan helyeslik hogy Izrael népirtást követ el. Ezek az emberek ugyanúgy a primitív állat kategóriába tartoznak.


"A múltat meg az a ilyen koncentrációs táboros baromságokat hagyjuk már,nálam csak a jelen játszik és a jelenbe bizony ők kezdték. "


Te miről beszélsz? Az ott élő zsidók legalább 95%-a 20. századi migráns aki betelepült oda és elvette a palesztinok földjét.



"Bízom benne megkegyelmez nekik Izrael,utána akkora kőfalat hoz létre,ami létezik."


Magyarul azt mondod zárja őket koncentrációs táborokba. Egyébként az iylen konfliktusoknál derül ki hogy ki civilizált és ki van az állatok szintjén legyen az államfő vagy egyszerű hétköznapi ember.



"Ja amúgy a nagy menekült barátaitok pl most is jó nagy balesetet okoztak Ásotthalomnál egy csempészautóval. Ártatlan magyar szembejövő sérült meg miattuk."


A palesztinoknak mi közük van ehhez? Az embercsempész meg valószínű magyar. Egyébként is ez egy ellentmondás részedről. Ellenzed az illegális migrációt mégis a illegális migráns izraelieket véded. Az ott élő zsidók legalább 95%-a 20. századi illegális migráns aki betelepült oda.

2023. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 anonim ***** válasza:

"Az ott élő zsidók legalább 95%-a 20. századi illegális migráns aki betelepült oda."

Pont hogy nem illegális. Az arab szokás...

2023. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
0%
Még az ENSZ szerint is a zsidók illegális migránsok ma is például Ciszjordániában.
2023. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
100%

"Még az ENSZ szerint is a zsidók illegális migránsok ma is például Ciszjordániában"

Nem igazán.

2023. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:
0%
De igazán. Az ENSZ kijelentette hogy Ciszjordániában Izrael illegálisan terjeszkedik, méghozzá úgy hogy elveszi a palesztinok földjét.
2023. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
Forrás?
2023. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
100%

29


Miért nem olvasod el amit írok?

Ki beszélt palesztinokról?

Hamasz terroristákról beszéltem. Vagy gondjaid vannak az értelmezéssel?

Lerajzoljam esetleg?

Miért ilyen nehéz megemészteni hogy a hamaszos terroristák kegyetlen agymosott állatok?!

Ebből a cionista hányingerből meg már nagyon elegem van. Nincs jobb?

Akkor ezek szerint te antiszemita vagy.

Én nem vagyok sem iszlám vallású , sem palesztin, sem zsidógyűlölő (veled ellentétben). Nem érdekel egy vallás sem, nem hiszek az ilyesmiben. Nem is értem hogy hihet bárki is, de amíg nem akarja pl levágni a fejem, mert hupilila a hajam, ez magánügye. Le💩.

Nem vagyok sem cionista sem olyanista sem faxomista sem pista.

Magasról teszek rá.


Nagyon nehéz lehet neked megemészteni, hogy Izrael a hamasszal harcol, nem az arab világgal, nem egész palesztinaval. Megértem. Még összetörik a jövőképed. Na, utáld csak továbbra is a zsidót. Biztos rengeteg okod van rá.

Nekem nincs okom utálni minden palesztint,de ha te mondod biztos úgy van. Te már csak tudod.

Milyen jól ismersz, jobban mint én magamat! Nem vagy semmi! Ez valami hihetetlen képesség lehet nálad. Gratula!


Megyek is, ugatom tovább a holdat, hátha szívinfarktust kap tőle pár palesztin. Ha már egyszer cincinista🫡 vagyok, ugyebár.



Milyen röhejes már , ahogy ezekkel a szavakkal dobálóznak itt sokan a gyakorin nem? Szerintem rengeteg kölyök. Attól függően mit hall otthon?

A legtöbben alig ismerik a történelmet, csak majmolják amit itt - ott hallanak/ olvasnak. De utána nézni, utána olvasni pl tankönyvekben már lusta. Sokszor olyan helyesírással, hogy szörnyű (nem rád értem most). 🙂


Te ismersz zsidót vagy palesztint?

Én mindkettőt. Teljesen átlagos, tanult, dolgozó emberek. Jó fejek. Egymással is.

Itt nálunk Magyarországon amúgy nagyon megy ez. A gyűlöletkeltés, a nagyszájúskodás. Mert mindenki itthon kényelmesen biztonságban járatja a száját. Még nem tapasztaltuk meg milyen benne lenni. Egyik oldalt sem.

2023. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 anonim ***** válasza:

"Forrás?"


Ez komoly? Tele van még magyar nyelvű forrás is:


[link]


[link]

2023. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:

#39

Tehát csak hazudtál, milyen meglepő. Lynk magánvéleménye nem az ENSZ álláspontja.

2023. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!