Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael vagy Palesztina áll a...

Izrael vagy Palesztina áll a jobbik oldalon a háborúban?

Figyelt kérdés

A palesztinok nem fogadták el a területeik felosztását. Igaz, az valóban nagyon hátrányos lett volna, működésképtelen. De azóta is harcolnak fegyveresen ahelyett, hogy elfogadnák, és jó életet teremtenének, amennyire lehet. Néhány hete kitörtek a gettóból, és elfogadhatatlannak tűnő tetteket hajtottak végre. Minden izraelit megszállóként kezelnek.


Az izraeliek megszállták a területet, népirtás, elűzés, koncentrációs táborokat hoztak létre, apartheid van, terjeszkedés, állami szintű terrorizmus. 10-szer annyi civilt öltek meg kb., mint a palesztinok. A gázaiakat már régóta koncentrációs táborba zárták. Most népirtást folytatnak, szándékosan lebombáztak eddig 5000 palesztint bosszúból, Dél-Gázát is bombázzák, kórházakat bombáztak le. Össze-vissza hazudoznak. Kitaláltak egy sztorit a csecsemőkről, a kórházat a palesztinokra fogják, bizonyítékokat hamisítanak. Nem említik meg, hogy ők hozták létre a Hamaszt, hogy meggyengítsék a palesztin polgári ellenállást. Arról hadoválnak, hogy ők védik a Nyugatot, nálunk viszont nagyjából minden migránspárti aktivista Izraelhez köthető, lásd pl. Soros, aki évi 1 milliót akar betelepíteni. Egy videó egy Izrael-párti tüntetésről, ahol a palesztinok kiirtásáról beszélnek:

https://www.youtube.com/shorts/DGup5iLjUi8

Itt egy izraeli fejel le unicefeseket, mert azok Palesztináról beszéltek.

https://www.youtube.com/shorts/ipNplDorqAk

Ki a jófiú itt?



2023. okt. 24. 10:56
 81/111 anonim ***** válasza:
0%

"Az a baj itt az Arabozókkal,hogy egyszerűen minden bűnt felrónak Izraelnek,de a Palesztinokét mossák. "


Ez hazugság. Vagy tízszer leírtam hogy elítélem az izraeli civileket bánatalmazókat.

2023. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/111 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel nem ENSZ vezetőkről, és nem a szervezet által kiadott álláspontról volt szó, hanem Michael Lynk saját gondolatairól."


Én az ENSZ főtitkártól idéztem a cikkekben amit küldtem pedig szintén ENSZ vezetők nyilatkoztak akik az ENSZ álláspontját képviselik.

2023. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/111 anonim ***** válasza:
39%

"Ja tényleg, azt majd el is felejtettem hogy itt is mekkorákat hazudtál. Az ENSZ-ben eleve nem létezik olyan, hogy legfőbb vezető."


Újabb cionista hazugság. Úgy látszik a cionisták gátlástalanul hazudnak. Mondjuk aki népirtókat támogat, azon már nem csodálkozok hogy hazudik mint a vízfolyás.



[link]


"Az ENSZ Alapokmány a főtitkárra mint „a szervezet legfőbb igazgatási tisztviselőjére”

2023. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/111 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel a Hamasz célja nem bárkinek is a védelme, hanem a zsidók irtása, természetesen nem ugyanaz a kategória a kettő."


Szóval azt mondod hogy ha a zsidó terorszervezetek elmennek és kiirtanak egy palesztin falut akkor az rendben van mert a zsidókat védik, de ha a hamasz gyilkol zsidókat akkor az elítélendő. Ez is elképesztő embertelenségre vall a cionisták részéről.

2023. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/111 anonim ***** válasza:
100%

Tehát még csak új hazugságokra sem tellett, csak olyanokra amiket már korábban cáfoltunk?

Akkor ennyit erről. Ha csak gyűlölködni és hazudozni akarsz, semmi mást, azt csináld egyedül!

2023. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 anonim ***** válasza:
100%

Látod?

Hagyd a fenébe. Felesleges. Én is törlöm.

2023. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/111 anonim ***** válasza:
0%

"1-2 elszigetelt eset semmilyen szempontból nem felel meg keresztények által elkövetett zsidó népirtásnak, tehát ez is csak hazugság volt részedről."


Ez már tényleg döbbenetes. Hogy nem szakad le a képed ennyi hazugságtól? Négy ilyen eseményt linkeltem de még kilóméter hosszan lehetne és behazudod hogy 1-2 elszigetelt esemény.



"Ja, arról nem is beszélve, hogy ha ilyen egymástól független eseteket te tényleg népirtasnak képzelnél, akkor miért hazudtad hogy a muszlimok közt éltek és virultak a zsidók, miközben ugyanilyen eseteket arabok is számtalanszor elkövettek zsidók ellen?

Baghdad 1828, Meshed 1839, barfurush 1867, stb."


Rákerestem és ilyenről hogy Baghdad 1828, Meshed 1839 semmit nem ír. barfurush 1867 meg annyit hogy 30-40 halálos áldozat. Ezek egyike sem jelentős. Amiket én felsoroltam többezer zsidót öltek meg a keresztények.



"Mi ez az undorító kettős mérce részedről?"


Nincs itt semmilyen kettősmérce. Muszlim országok esetében az 1300 év alatt nagyítóval kell keresned ilyen eseményt addig a keresztény Európában kis túlzással évente történt zsidó népirtás.


Arról nem is beszélve hogy a muszlimok még meg is mentették a zsidókat. Például az Oszmán Birodalom hajókat küldött a keresztény inkvizíció elől menekülő zsidókért, a 2. világháborúban pedig a muszlimok nem adták ki a területükön élő zsidókat a náciknak. Tehát sok százezer zsidó életét mentették meg a zsidók.

2023. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/111 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs itt semmilyen kettősmérce."

Na ez már tényleg a szánalom legalja. Amikor közvetlen az arcodba is tolják, akkor is inkább hazudozol...

2023. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/111 anonim ***** válasza:
0%

"Na ez már tényleg a szánalom legalja. Amikor közvetlen az arcodba is tolják, akkor is inkább hazudozol..."


Mit toltál az arcomba? :) Három eseményből kettőről semmit nem találni egynél pedig megahalt 30 ember. A keresztények viszont számtalan népirtást követtek el amiben több millió zsidót öltek meg. Szerinted a kettő egy kategória?

2023. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 anonim ***** válasza:
36%

Na még egy ENSZ nyilatkozat:


[link]


Az ENSZ háborús bűnökkel vádolja Izraelt. A Gázai övezetbe „zárt”, kollektív büntetéssel sújtott 2,2 millió ember számára humanitárius katasztrófahelyzet alakult ki, állítja a szervezet szóvivője.


Akkor itt az ENSZ szóvivője a magánvéleményét mondta el, igaz? :)

2023. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!