Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Finnország lezárja Oroszország...

Finnország lezárja Oroszországgal közös határát, mert az oroszok kerékpáros migránsokkal árasztották el a finneket. Most akkor a migránsok mégse olyan jók? Nem értem.

Figyelt kérdés

Eddig az volt az európai mantra, hogy a migránsok igenis jók, törődjünk velük, fogadjuk be őket. Hasznos tagjai lesznek a társadalomnak, megoldják az elöregedés problémáját, és lesz dolgos kéz rendesen. Csak pár ország gondolta már a kezdetektől fogva máshogy a dolgot, tehát migráns ellenesek voltak (pl. Magyarország).


Az oroszok direkt segítik is a migránsokat, hogy bejussanak az EU-ba. Nem hogy megköszönnék nekik... helyette agresszívan lépnek fel. Most akkor vagy az orosz gyűlölet jött ki a finneken, vagy a migránsok hada valójában nem kell senkinek, és jól át lettünk verve. Álkeresztény Angela Merkel willkommenskulturája egy jó nagy átverés??


https://www.youtube.com/watch?v=TTZ-Gmwsgho


2023. nov. 16. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Értem. Hát a megmagyarázás a Te asztalod ezt más kérdéseknél is tapasztalható. Gyanítom hogy te se tudod megmagyarázni csak idehánytál valamit. De nem csak a kérdező van itt aki mögé bújnod kéne, lehet vannak más olvasók is akik megvilágosulnának ha kifejtenéd mire gondolsz.
2023. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

ma 10:16


Már elmagyaráztam, hogy miért nincs értelme. Az egész kérdés téves alapokra épül, nekem meg nem kötelességem oldalakat írnom újra és újra, főleg, hogy már megtettem korábban nem egyszer. Akit érdekel, nézze meg a 2015-ös kérdéseket és válaszokat.


A 10+ év gyakoris tapasztalatommal meg azt is meg tudom ítélni nagy pontossággal, hogy hol lehet értelme érdemben válaszolni és hol nincs. Ezt a kérdést nem valós kíváncsiság szülte, hanem provokáció vagy propagandaterjesztés.

2023. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Fordítás: Én mondom meg, hogy ki hol miről milyen választ írhat, mert én gondolatolvasó vagyok és aki nem borul le a tekintélyem előtt, az fizetett propagandista.
2023. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%

Én kíváncsi lennék miért mosod össze a migránst a vendégmunkással (még így is hogy nem szimpatizálok a vendégmunkás áradattal).

De Te csak terelsz jujo. Nem csalódtunk benned!

2023. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!