Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikorra fog kiderülni végleges...

Mikorra fog kiderülni véglegesen, hogy Trump indulhat-e az elnökválasztáson vagy eltiltják?

Figyelt kérdés

febr. 15. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Indulhat
febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mikor és hol derült ki? Úgy tudtam még több bírósági ügye is folyamatban van.
febr. 15. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Az usaban nem akadály.
febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván a demokratáknak az lesz a kézenfekvő, ha az eltiltásra már a republikánus jelölőkongresszus után fog sor kerülni.
febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Republikánusokat sem értem, komolyan van kb. 30 jelölhető emberük, és képesek egy levitézlett, holdkóros, vén bűnözőt indítani mint első számú jelöltet? Elvesztette az előző választást (ugyanezzel az ellenféllel szemben), emellett egy rakás bűnügye van, konteós, rasszista és lassan 80 éves, ha megölnek sem fogom megérteni mi szól mellette akár egy dolog is. Rég nyugdíjazni kellett volna, főleg hogy rettenetesen rossz fényt vet a pártjára is. Ezek meg képesek beállni mögé. Komolyan nem értem. Na mindegy.
febr. 16. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!