Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Őszintén szerinted világháború...

Őszintén szerinted világháború lesz?

Figyelt kérdés

márc. 3. 13:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
20# Te élsz egy elég nagy buborékba... Egy ország vezetője se olyan hülye, hogy egy olyan szarfészek miatt mint ukrajna hadba lépjen a világ másik felével...
márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#20


Először is a kettőskereszt helye a szám előtt van...


Másodszor.. Te valami barlangban élsz úgy látom. Az EU vezetői egyik hülyeséget csinálják a másik után most már hosszú évek óta. Te meg jössz itt ezzel, hogy egyik sem olyan hülye... Nos, ha nem hülyék, akkor csak meg lettek vásárolva... Egy biztos: nem az európai nép érdekében cselekszenek. Egyre inkább haladunk a világháború felé. Attól még hogy Te körömszakadtáig tagadod, a valóság ez. Nézz szembe vele! Készülj fel! Vagy menekülj el. Ha van hová...

márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ki az a barom aki az egész világot veszélyezteti egy putriért? Még Biden se ennyire fogyatékos...
márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nesze vazze! Hirtelen csak ennyit találtam a neten, kb 5 perc alatt. Tudod, a "barmokból" akik háborút akarnak.


"A NATO-országok fegyveres erői felkészültek arra, hogy nyílt háborút vívjanak Oroszországgal, ezt a felkészülést viszont a civil lakosságnak is meg kell tennie – jelentette ki Rob Bauer tengernagy, a NATO katonai tanácsának elnöke. "


"Hozzászoktunk, hogy békés nemzetként tekintünk magunkra, hogy semlegességünkkel megvédhetjük magunkat. De sajnos kénytelenek vagyunk felkészülni a háborúra, hogy gondoskodni tudjunk saját biztonságunkról

figyelmeztette a lakosságot Ulf Kristersson svéd miniszterelnök"


"Carl-Oskar Bohlin védelmi miniszter egy konferencián fogalmazott úgy:

többen elmondták már előttem is, de hadd nyomatékosítsam: háborúban találhatja magát Svédország”."


"Az üzenet világos: minden NATO-szövetséges tisztában van azzal, hogy a fenevad a Nyugat-Balkán felett is át akarja venni az irányítást, és szükségünk van - gyakorlati, kézzelfogható támogatással - arra, hogy segítsük ezeket az országokat a túlélésben

mondta Urmas Reinsalu észt külügyminiszter."


DE azért óvatosan az anyázással, könnyen lehet hogy a tiéd megvolt nekem! ;)

márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Mégegyszer linkelj mert ezzel csak azt bizonyítod, hogy hazudsz...


De majd a moderátorok eldöntik én befejeztem veled.


Kívánom a legrosszabbakat

márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#28 Na ennyit tudsz, meg a neved... Ha sérti valami a füledet, akkor máris törölteted a moderátorokkal. Pedig te hülyéztél le engem és te kezdtél anyázni, nem én. Szerinted jóképet kéne hozzá vágnom?? Naná hogy leköcsögöztelek. Mert az is vagy! ;)
márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
És még fsz létemre is jobban képben vagyok a világgal kapcsolatban mint te! ;)
márc. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

28# Jobban képbe vagy?


Az elég nagy idiotizmusra vall bzdmeg, hogy azt hiszed, hogy bárki kockáztatná az egész emberiséget egy szarfészekért...


Nagyon naív vagy

márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!