Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Donald Trumpot megválasztjá...

Ha Donald Trumpot megválasztják és betartja hogy nem fogja Amerika tovább támogatni az orosz-ukrán háborút esélyes hogy hamar John F. Kennedy sorsára juthat ?

Figyelt kérdés
Hiszen ezzel keresztbe tesz a fegyvergyáraknak mint annak idején Kennedy a Hidegháború alatt.Nem tenném tűzbe a kezem hogy nem ezeknek a nagyfejűeknek volt köze a halálához.
márc. 6. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lesz.
márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Én Magyarország helyében, jobban aggódnék a kinai politikája miatt, mert azok alapján, amit Kináról mond a kampányban, hát cudar idők jönnek a magyar gazdaságra, ha esetleg megválasztják és végigviszi.
márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%

én nem lepődnék meg


2: hülye. akkor menj a magyar politika kategóriába és ott aggódj.

márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
3, nem szeretem, ha személyeskednek velem, azt meg végképp, ha parancsolgatnak.
márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
normál emberek meg azt nem szeretik amikor totál másról beszélsz egy adott kategóriában. és még te vagy megsértődve, tipik buta ember.
márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

5, Az intelligencia szintemnek nincs köze hozzá, hogy valakinek a vitakultúra fogalma kimeriti a személyeskedést, ahhoz meg végképp, hogy parancsolgatsz. Nekem te nem parancsolsz.

Donald Trump veszélyes Magyarországra nézve, akár külpoltika, akár nem.

márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

és ez a donald trump, most is itt van a szobában?

igen tudjuk, mindenki hülye csak te vagy helikopter.

márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Ne haragudj, én nem, pontosabban, nem én hlyézek le másokat, ez nem az én szokásom. Én nem személyeskedéssel érvelek és nem parancsolgatok másoknak, ha nem tetszik a válasz.
márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Esélyes.

Mert egy ilyen intenzív háborúban a napi 1000 előtt rakétát Ukrajna lefojtotta már napi 100ra, mert nincs több nekik.

Napi 1000 rakéta meg rengeteg pénz. Főleg több évig. Eleve vagy 2-3 hónap legyártani 1 napi adagot. Az meg rengeteg

pénz bukása lenne az amcsi fegyverlobbinak.

márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PMC Wagner ***** válasza:
túl nyilvánvaló lenne
márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!