Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá, hogy ez a...

Mit szóltok hozzá, hogy ez a híres amerikai professzor is így elismerte Orbán Viktor eddig elért eredményeit?

Figyelt kérdés

[link]


Kevin Roberts, a Heritage Foundation elnöke szerint „A világnak szüksége van egy olyan mozgalomra, amely az igazságért, a hagyományokért, a családokért és az átlagemberekért küzd. Magyarország nagy sikerrel vállalta, hogy ennek a mozgalomnak az élére állt”. Ráadásul a professzor alig várja, hogy találkozhasson Orbán Viktorral.


márc. 7. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

Azt, hogy egy értelmes ember. Jól látja a dolgokat.

A kormány persze nem tökéletes, de az ilyen Momentum típusú pártoknál jobb.

márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy ha propagandát akarnék olvasni, megnyitnám a mandinert magam. Húzz el, van elég veszekedés nélküled is.
márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Profnak belelóg a keze álmában a bilibe, költözzön ide pár évre, éljen egy gyári munkás, vagy egy élelmiszer eladó fizetéséből. Ugyanis a többség nem vezérigazgatói fizetésből él.

Orbán elintézte, hogy hamarosan a kínai hagyományokat kelljen tanulni, ápolni, nem ám a magyarokat...

márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem kell megnyitni a mandit, ha nem akarod, bár nem tudom mi bajod vele, de a lényeg ott szerepelt a leírásban. Amúgy meg nem tudom ebben a témában ki veszekszik és miért
márc. 7. 16:32
 5/16 A kérdező kommentje:
Inkább örülni kéne hogy egy ilyen mindenki által ismert és elismert személyiségtől jött a dicséret Orbánnak és az országnak. Nem ilyen jóskapistabácsi böffentett valamit
márc. 7. 16:34
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Eljöhetne egy hónapra egy autógyárba dolgozni 500 euróért, fizethetné mellé a 27% áfát bevásárláskor, kíváncsi vagyok hogy hány napra lenne elég a fizetése.ezt követően pedig meghallgatnám a véleményét arról a bizonyos családbarát kormányról.
márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem sokat ér hogy kit mond vagy mit gondol. Ettől nem lesz holnap olcsóbb a kenyér
márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Sose hallottam a híres Kevin Roberts-ről, se a Heritage Foundation-ról és rohadtul nem számít véleménye. Könnyű neki onnét szeretni orbáncot.
márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

5ös, én is dicsérhetem Bident, hiszen nem élek ott, nem én szívok a döntései miatt.

Amerikából is bárki dicsérheti Orbánt, nem ő szív miatta.


Amúgy lehet jót tenne neked, ha nem csak kormányunk fenéknyaló sajtóját olvasnád.

márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Ez a “híres” “professzor” egy történész (tehát irreleváns mit mond), aki 2013-2016 között volt egy KATOLIKUS College presidentje (azaz már nem professzor), majd utána elnök két alapítványnál, jah és Texasi az ember:D


Tehát egy keresztény és Texasi történész, azaz konzervatív értékrenddel rendelkező ember aki már nem professzor és pláne nem híres ( [link] aki híres annak teli van legalább angolul írva a wikipedia oldala, pláne egy amerikainak…) dicsőítette a keresztény és konzervatív fideszt. Huuu de meglepő dolog!


Látod ezért lenne hasznos egyrészt angolul tudni, hogy magad is utána tudj nézni ilyeneknek, másrészt a kritikus gondolkodásodat fejleszteni, hogy ESZEDBE JUSSON UTÁNA NÉZNI…


De gondolom ezek után is tátott szájjal nyeled a … amit a mandiner nevezetű propaganda szenny lap terjeszt, és véletlenül se gondolkozol el azon, hogy miért szidják a nem fideszesek… azaz de, elgondolkozol és elkönyveled, hogy buta libsik és kész.

márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!