Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá, hogy ez a...

Mit szóltok hozzá, hogy ez a híres amerikai professzor is így elismerte Orbán Viktor eddig elért eredményeit?

Figyelt kérdés

[link]


Kevin Roberts, a Heritage Foundation elnöke szerint „A világnak szüksége van egy olyan mozgalomra, amely az igazságért, a hagyományokért, a családokért és az átlagemberekért küzd. Magyarország nagy sikerrel vállalta, hogy ennek a mozgalomnak az élére állt”. Ráadásul a professzor alig várja, hogy találkozhasson Orbán Viktorral.


márc. 7. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem értek egyet.
márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
#2: Neked már a Mandiner is propaganda? ...és te honnan tájékozódsz, barátom? Gondolom a független objektív sajtóból (FOS). Mellesleg milyen jogon zavarod el a kérdezőt? Miért nem te húzol el?
márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
#2: Elvégre te jöttél beszólni az ő kérdéséhez, nem pedig fordítva.
márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

"Neked már a Mandiner is propaganda?"


Igen. Nem szerintem, hanem tényleg az.


" Gondolom a független objektív sajtóból (FOS)"


Belátom, ez a fos vicces volt. Amúgy próbálok mindenhonnan, próbáltam a mandinerről is. És nem azért hagytam abba, mert nem értek egyet azzal, amit ír, hanem mert az nem újságírás, amit csinálnak. Elkezdhetünk belemenni, hogy miért, meg bezzeg a telex, meg minden. Ne kezdjük el, nem ide tartozik.


"Mellesleg milyen jogon zavarod el a kérdezőt?"


Jó kérdés, elzavarni valóban nincs jogom. Csak mondjuk azt ne állítsa már nekem senki, hogy itt a kérdező kérdezni akart valamit, és nem propagandát terjeszteni.

márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
14es hagyd, egy Fideszesnek magyarázhatod, nincs meg a kellő értelmi kapacitása megérteni.
márc. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Felháborító, hogy van olyan, aki nem a mi szekerünket tolja...
márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!