Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan lehet azt elhinni...

Hogyan lehet azt elhinni Putyinnak, hogy valóban az orosz kisebbségért indított offenzívát Ukrajna ellen?

Figyelt kérdés
Aki a saját népét megfélemlíti, börtönbe zárja majd pont a külföldön élő kisebbség fogja érdekelni? Hogyan akarja úgy felszabadítani az Ukrajnában élő orosz kisebbségeket, hogy az anyaországban élőknek kuss a nevük? Nem inkább csak a sajátnak vélt birodalmát akarja növelni az offenzívával?

márc. 30. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Valamint amiatt, mert az USA Ukrajna elfoglalásávalnpárhuzamosan a NATO-t felhasználva bekerítette Oroszországot.
márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MDaniel98 ***** válasza:
71%
Szerintem ezt a propagandát csak azok nyelik be akiknek van valamilyen olyan téveszméjük, hogy a lelke mélyén valójában Putyin jó ember akit úgy általában érdekel az orosz emberek sora, függetlenül attól, hogy hol éljenek a világban. Azt én sem teljesen értem, hogy mindenféle empirikus bizonyítékot ami ennek az ellentetjére utal, hogyan tudnak figyelmen kívül hagyni, de ez az ő gondjuk.
márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy. Az csak az egyszerű embernek szól, mint a másik oldalon (nyugat) a demokrácia szabság stb blabla... Ezzel adják el nekünk a háborút. Valójában arra megy ki a játék mindkét oldal részéről, hogy kinek legyen befolyása Ukrajna felett. Szerintem...
márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért, el kéne hinni?
márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
hogyan lehet azt elhinni hogy bendő a hazát és a magyar népet szolgálja
márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Olcsó farháttal 👉🏽👀
márc. 30. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező egyáltalán ne zavarjon, hogy Ukrajnában ugyanolyan megfélemlités van mint Oroszországban, ugyanúgy nincs ellenzék, és ugyanúgy kuss van amikor átadják a behívót.

Ahol amerikai újságíró van bőrtönben mert megkérdőjelezte az ukrán háborús párti narrativát ott van a demokrácia nemes védelme ugyebár.


Eléggé szalajt a logikátok.

Amerikai újságiró 22 előtt donyeckben majdnem meghalt a szállodájában mert az ukrán hadsereg valószínű amerikai fegyverrel lőtte.

Az amerikai fegyvergyártóknak a 2. vh óta nem volt ekkora bevételük mint az ukrán háborúban, de várjunk csak, akkor Putyinnak mégis igaza volt amikor azt mondta, hogy az ukrán nato csatlakozás vörös vonal?

márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Ukrán katona nyilatkozta a Vice news-nak: nem tudom Zelenszkijnek mik a tervei, de úgy érzem a saját munkaképes férfi lakosságának a kiirtása.
márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!