Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka mostanság ennek a...

Mi az oka mostanság ennek a nagy Izrael-ellenességnek?

Figyelt kérdés

Most NEM Magyarországról beszélek, nyilván nálunk nemzeti sport az áldozathibáztatás a Fidesznek hála, látjuk Ukrajnát is milyen élvezettel rugdossák a magyarok és szurkolnak az agresszor ruszkiknak.

Én most a (főképp nyugati, fejlett) világ többi részéről beszélek, Nyugat-Európáról adott esetben. Elég sok helyen és módon vettem észre hogy nagyon sokan Izrael ellen vannak és Palesztinát támogatják a háborúban. Pl. hétvégén volt az Eurovíziós dalfesztivál, aminek ráadásul semmi köze a háborúhoz, és szegény izraeli csaj produkciója alatt, meg az izraeli pontok bejelentésénél stb. rengetegen fütyültek, fujjoltak, meg a live chat is tele volt azzal hogy "booo" meg "Isael should be disqualified" stb.

Na most lehet hogy az én ismeretanyagom hiányos, de nekem az van meg, hogy tavaly(?) a palesztin terroristák támadták meg Izraelt, ráadásul a civil lakosságot, robbantgattak meg hasonlók, tehát nem Izrael kezdte. Ehhez képest csomó ember a palesztinokat támogatja. Hangsúlyozom, külföldről beszélek, nem a proli fideszes mélymagyarokról.

Mi az oka ennek?



máj. 13. 22:59
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
77%

#17

Ez a fajta beskatulyázás utoljára totális rezsimek idején dívott. Ha már ennyire bögyödben vannak az izraeliek, miért nem a nagykövetség előtt nyomod a mantrát, miért itt vered magad?

máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
45%

"a akkor mindjárt más hogy "csak" ennyi :D esetleg a forrás a kurucinfó? múltkor ezt a "magukat ölik az izraeliek" esetet is egy kurucinfós linkkel támasztották alá. te idióta."


Cionista zsidók mindig próbálkoznak a hazudozással, de arra mit mondasz mikor zsidó túlélők mondják el hogy izraeli katonák gyilkolták az izraeli túszokat október 7-én?



Itt van a bizonyíték hogy létezik a Hannibal protocol az izraeli hadseregben ami kimondja hogy inkább meg kell ölni a saját állampolgáraikat mint hogy fogságba kerüljenek :



[link]



Itt pedig október 7-ei túlélő számol be róla hogy az izraeli hadsereg gyilkolta le a túszokat:



https://www.youtube.com/watch?v=rTQcjyhPOIk



Szintén október 7-ei túlélő számol be róla hogy miközben Gáza felé vitték őket járműveken, izraeli katonák rájuk lőttek és megölték az édesanyját.



https://www.youtube.com/watch?v=RKqWNXZuPLI



Izraeli tankok lövik a túszokkal teli házakat:



https://www.youtube.com/watch?v=kNB9_hfZ7XE



Izraeli helikopterek lőtték a túszokkal teli házakat:



https://www.youtube.com/watch?v=PFxrl8nUb7Q



"a palesztin civil áldozatok miatt menj panaszkodni a hamasz vezetőihez. talán ha nem bujkálnának civilek között, nem ennyi lenne."


A nácik is a zsidókat hibáztatták mindenért.



"most a már az izrael általi 35 ezer halott is durva, de a hamaszt mentegetni, na itt tart az emberiség hogy ilyen hülyék egyesek."


A 35 ezer halott nem durva hanem konkrétan népirtás. Ezért áll Izrael népirtásért a bíróság előtt. A hamasz tettei sem szépek de eltörpülnek Izrael rémtettei mellett.

máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
0%
A kuruc.info az egyetlen komolyabb magyar nyelvű híroldal, ami nincs zsidó kézben, tehát a legkevésbé elfogult.
máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
17%
22: szóval náci vagy, most már mindent értünk.
máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs érved, jöhet a jó öreg nácizás, amivel minden vita megnyertnek tekinthető :D
máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
0%

az írásod alapján te magad mutatsz rá :D mit kell még érvelni? vagy nem így van? :D nagy jóindulattal se nevezhető ez vitának.


mellesleg azért mert egy katona szabadidejében civilben koncerten van akkor az civil.

te egy terrorista cselekményt mosdatsz.

máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
67%

"szóval náci vagy, most már mindent értünk."


Most én miért vagyok náci? :) Kizárólag olyan bizonyítékokat mutattam amikben zsidó túlélők mondják le mi történt október 7-én. Akkor ezek a zsidók is nácik?

máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem szállít fegyvereket az USA Izraelnek. Biden is csupán a szavazóit elégíti ki ezekkel a mondatokkal. Utána már korrigáltak is, hogy csak a rafahi hadműveletben hasznos fegyvereket TARTJÁK VISSZA, és később mennek, aztán a mai napon hagytak jóvá 1 milliárd dollár értékben fegyverszállítást Izraelbe. Csak egy másik csomagot. Ez a legjobb. Visszatartasz egyet, hogy a sok buta elhigyje, de közben indítasz egy azzal egyenértékűt.
máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 MDaniel98 ***** válasza:
50%
Mert a nyugati főleg fiatalság azt hiszi, hogy a Palesztinok és a Hamasz az ilyen liberális szegény áldozat, bezzeg a gonosz náci Izrael, phfej!
máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
52%

#29 "a palesztinok" se nem liberálisok se nem nácik, emberek, mint mindenki más, van köztük nyilván ilyen és olyan is. Persze nagyobb eséllyel lesz radikális az, akinek a családját meggyilkolták a cionista katonák, ettől még pont úgy nem érdemlik meg, hogy szórakozásból céltáblának használják a gyerekeiket, ahogy "a zsidók" sem érdemelték meg a múltban.


Meg lesz még ennek a böjtje, nem kell aggódni. A németeknek is szembe kellett nézni a bűneikkel, a cionista állam és minden támogatója sem mentesülhet a felelősség alól örökké.

máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!