Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka mostanság ennek a...

Mi az oka mostanság ennek a nagy Izrael-ellenességnek?

Figyelt kérdés

Most NEM Magyarországról beszélek, nyilván nálunk nemzeti sport az áldozathibáztatás a Fidesznek hála, látjuk Ukrajnát is milyen élvezettel rugdossák a magyarok és szurkolnak az agresszor ruszkiknak.

Én most a (főképp nyugati, fejlett) világ többi részéről beszélek, Nyugat-Európáról adott esetben. Elég sok helyen és módon vettem észre hogy nagyon sokan Izrael ellen vannak és Palesztinát támogatják a háborúban. Pl. hétvégén volt az Eurovíziós dalfesztivál, aminek ráadásul semmi köze a háborúhoz, és szegény izraeli csaj produkciója alatt, meg az izraeli pontok bejelentésénél stb. rengetegen fütyültek, fujjoltak, meg a live chat is tele volt azzal hogy "booo" meg "Isael should be disqualified" stb.

Na most lehet hogy az én ismeretanyagom hiányos, de nekem az van meg, hogy tavaly(?) a palesztin terroristák támadták meg Izraelt, ráadásul a civil lakosságot, robbantgattak meg hasonlók, tehát nem Izrael kezdte. Ehhez képest csomó ember a palesztinokat támogatja. Hangsúlyozom, külföldről beszélek, nem a proli fideszes mélymagyarokról.

Mi az oka ennek?



máj. 13. 22:59
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

"Itt van a bizonyíték hogy létezik a Hannibal protocol az izraeli hadseregben ami kimondja hogy inkább meg kell ölni a saját állampolgáraikat mint hogy fogságba kerüljenek"

A bizonyítékod pont azt bizonyítja, hogy már rég nem létezik ilyen protokoll. Ciki ha még a saját linkjeid is téged cáfolnak...

máj. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
22%

De bizony létezik. Október 7-én alkalmazta is az izraeli hadsereg tömegesen:


Itt október 7-ei túlélő számol be róla hogy az izraeli hadsereg gyilkolta le a túszokat:



https://www.youtube.com/watch?v=rTQcjyhPOIk



Szintén október 7-ei túlélő számol be róla hogy miközben Gáza felé vitték őket járműveken, izraeli katonák rájuk lőttek és megölték az édesanyját.



https://www.youtube.com/watch?v=RKqWNXZuPLI



Izraeli tankok lövik a túszokkal teli házakat:



https://www.youtube.com/watch?v=kNB9_hfZ7XE



Izraeli helikopterek lőtték a túszokkal teli házakat:



https://www.youtube.com/watch?v=PFxrl8nUb7Q

máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Hogy a saját linkedet is megpróbálod meghazudtolni, ezzel csak magadat teszed nevetségessé. Hiaba vergődsz, ha egyszer te magad cáfoltad a saját hazugságod. Na csá!
máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
33%
Zsidó szemtanúk, túélők mondják el hogy izraeli katonák lőttek rájuk, de szerinted én hazudok :) Ennyit a cionistákról.
máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

Hazudtalál, igen, hisz tettél egy állítást, ami nem igaz. Ezt hívják hazugságnak. És önmagadat cáfoltad, hisz te magad linkeltél egy cikket, ami cáfolta az említett állításod. Ezt hívják önmagad cáfolásának.

Annyira azért nem bonyolult fogalmak ezek...

máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
47%
Akkor a zsidó túlélők is hazudtak? Vagy esetleg a cikk téved és Izrael még mindig alkalmazza a hannibal protokolt?
máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

Az, hogy te bármit benyalsz egy youtube videón egy random embernek, az megint csak azt bizonyítja, hogy nem ütöd meg az érdemi vita szintjét. Ugyanez az oldal teli van palesztin emberekkel akik meg az izraelieknek köszönik hogy küzdenek az őket nyomorba taszító Hamasz ellen. Már ha tényleg azok, akiknek mondják magukat.

Nekem majd akkor szólj, ha hiteles bizonyítékut tudsz felmutatni! Mert ez, hogy belinkelsz egy cikket, majd az abban leírtak ellenkezőjét hazudod, vagy belinkelsz egy videót és egy ott elhangzó bizonyítatlan állítást gondolkodás nélkül ténynek hazudsz, csak azért mert egyezik az antiszemita világképeddel, ez semmi.

Különösen nevetséges hogy egy múltkori kérdésed alatt bizonyított tudományos tényekkel mosták fel veled a padlót, és cáfolták a hazugságaidat, te meg simán semmibe vetted mindet. Tudományos tanulmányokat! Itt meg hozol egy random ember random állítását, aminek igazolására sem ő, sem te semmit nem tudsz felmutatni, és itt meg elvárnád hogy ezt bárki is elhiggye neked? Milyen alapon? Pláne amikor mellette olyanokat is linkelgetsz amik egyenesen ellentmondanak a hazugságaidnak...

máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

A video leírásában ott van hogy kik készítették az interjút, melyik műsorban adták le, melyik településen történt stb. Persze az olyan cionisták mint te behazudják hogy nem igaz :)


In a radio interview on “This Morning Show” hosted by Aryeh Golan, Yasmin Porat, an Israeli survivor from the recent attack on Kibbutz Be’eri near the Gaza boundary, says Israeli forces killed their own civilians



Itt meg azt látjuk hogy izraeli tank lövi a túszokkal teli házakat:


https://www.youtube.com/watch?v=kNB9_hfZ7XE


Akkor ez sem igaz? :)


Izraeli katona számol be róla hogy izraeli helikopterek nyitottak tüzet a házakra:


https://www.youtube.com/watch?v=PFxrl8nUb7Q&t=19s

máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
És így kell visszaigazolni mindazt, amit leírtam. Köszönöm!
máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

#37 kicsodád neked Izrael, hogy ennyire magadra veszed ha csúnyákat mondanak róla?


Amúgy megmondom őszintén már sokat nem jelent a szememben, ha esetleg mégsem ölik meg a sajátjaikat is, a népirtás önmagában is elég súlyos bűn, és ennek a tényét már az ENSZ is elismerte:


[link]


Szóval ez a beszélgetés köztetek kicsit olyan, mintha azon menne a vita, hogy a tömeggyilkos még a piroson is áthajtott-e, amikor menekült a helyszínről.

máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!