Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka mostanság ennek a...

Mi az oka mostanság ennek a nagy Izrael-ellenességnek?

Figyelt kérdés

Most NEM Magyarországról beszélek, nyilván nálunk nemzeti sport az áldozathibáztatás a Fidesznek hála, látjuk Ukrajnát is milyen élvezettel rugdossák a magyarok és szurkolnak az agresszor ruszkiknak.

Én most a (főképp nyugati, fejlett) világ többi részéről beszélek, Nyugat-Európáról adott esetben. Elég sok helyen és módon vettem észre hogy nagyon sokan Izrael ellen vannak és Palesztinát támogatják a háborúban. Pl. hétvégén volt az Eurovíziós dalfesztivál, aminek ráadásul semmi köze a háborúhoz, és szegény izraeli csaj produkciója alatt, meg az izraeli pontok bejelentésénél stb. rengetegen fütyültek, fujjoltak, meg a live chat is tele volt azzal hogy "booo" meg "Isael should be disqualified" stb.

Na most lehet hogy az én ismeretanyagom hiányos, de nekem az van meg, hogy tavaly(?) a palesztin terroristák támadták meg Izraelt, ráadásul a civil lakosságot, robbantgattak meg hasonlók, tehát nem Izrael kezdte. Ehhez képest csomó ember a palesztinokat támogatja. Hangsúlyozom, külföldről beszélek, nem a proli fideszes mélymagyarokról.

Mi az oka ennek?



máj. 13. 22:59
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
47%

"kicsodád neked Izrael, hogy ennyire magadra veszed ha csúnyákat mondanak róla?"


Valószínűleg fanatikus cionista zsidó vagy cionista keresztény. Már csak ezek maradtak a népirtó Izrael mellett.

máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Izrael senkim. Szimplán utálom a hazug embereket. Ha Palesztináról vagy Kínáról vagy Kanadáról állna neki hazudozni ugyanez az ember, akkor is megmondanám neki a magamét. Hogy fanatikus antiszemita lévén pont Izraelt próbálja mocskolni, az már az ő sara. Majd ha egy másik kérdés alatt Mexikóról terjesztene hazugságokat, akkor majd azok hibáira fogok rámutatni.
máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell a hazudozás. A videókban izraeli túlélők számolnak be arról hogy izraeli katonák lőtték le a túszokat, erre az a reakciód hogy én hazudok. Izraeli katona ismeri be hogy izraeli katonák lőtték a túszokat erre az a reakciód hogy hazudok. Ott a felvétel hogy izraeli tank lövi a túszokkal teli házakat de szerint én hazudok. És azt mondod nem vagy cionista? :)))
máj. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Lásd a korábbi hozzászólásaimat! Nem fogom magam ismételgetni. De előttem is cáfolgatták már mások is a hazugságaid, úgy látom. Szóval most vagy fel sem fogod, amiket írnak mások, vagy csak úgy teszel, mintha nem fognád fel, trollkodásból. De mindkét esetben buktad a vitát. Úgyhogy ennyit rólad!
máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan hazug és szánalmas vagy mint a többi cionista. Barátkozz meg a tudattal hogy hamarosan a nácikkal lesztek egy kategóriában miután a bíróság kimondja hogy Izrael népirtást követ el a palesztinok ellen. A nácik is az utolsó percig tagadtak mindent és az áldozatokat hibáztatták.
máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

Úgy egyébként a nácikra eddig egyedül a te viselkedésed hajaz, hisz te találsz ki hazugságokat a zsidókról, hogy kollektíve gyűlölködhess ellenük. De ha az eddigieket se fogtad fel, ebbe már inkább bele se megyek jobban.

Annyit viszont még megjegyeznék, hogy amit művelsz, az egyébként konkrétan bűncselekmény, közösség elleni uszítás. Szóval hajrá!

máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
47%
Tipikus cionista módszer hogy antiszemitizmussal rágalmazzák azokat akik szóvá merik tenni hogy Izrael népirtást követ el. Szóval te vagy a náci nem én. Remélhetőleg hamarosan Izrael is megkapja ami jár neki a népirtásért ahogy a náci németek is megkapták.
máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Hogy azt hazudod, az nem szóvátevés. Sok rosszat tett Izrael is, sok emberjogi szervezet el is ítélte őket mindezekért. De még ezek a szervezetek sem beszéltek soha népirtásról, hisz ez csak az iszlamiszták hazugsága.

Vagyis az, hogy ilyen hazugságokat találsz ki a zsidók elleni uszítás okán, ami olyan szinten rágalom, hogy még az egyébként Izrael tetteit elítélő emberjogi szervezetek sem értenek egyet vele, nos, ez egy az egyben az, amit a nácik is tettek. Micsoda véletlen...

máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs :) Iszlamisták hazugsága szerinted hogy Izrael népirtást követ el? :))) A Hágai bíróság népirtás vádjával folytat eljárást Izrael ellen. Dél-Afrika fordult a bírásághoz akik ugye nem muszlimok.


Már az ENSZ is úgy nyilatkozott hogy Izrael népirtást követ el. A másik kommentelő belinkelte a cikket.


De szerinted iszlamista hazugság hogy Izrael népirtást követ el :))) És ugye nem vagy cionista :)

máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%
Jól van kedves zsidógyűlölő náci barátocskám, akkor a mesevilágodban legyen úgy! Én maradok a valós tényeknél, azok pechedre megint rádcáfoltak.
máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!