Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka mostanság ennek a...

Mi az oka mostanság ennek a nagy Izrael-ellenességnek?

Figyelt kérdés

Most NEM Magyarországról beszélek, nyilván nálunk nemzeti sport az áldozathibáztatás a Fidesznek hála, látjuk Ukrajnát is milyen élvezettel rugdossák a magyarok és szurkolnak az agresszor ruszkiknak.

Én most a (főképp nyugati, fejlett) világ többi részéről beszélek, Nyugat-Európáról adott esetben. Elég sok helyen és módon vettem észre hogy nagyon sokan Izrael ellen vannak és Palesztinát támogatják a háborúban. Pl. hétvégén volt az Eurovíziós dalfesztivál, aminek ráadásul semmi köze a háborúhoz, és szegény izraeli csaj produkciója alatt, meg az izraeli pontok bejelentésénél stb. rengetegen fütyültek, fujjoltak, meg a live chat is tele volt azzal hogy "booo" meg "Isael should be disqualified" stb.

Na most lehet hogy az én ismeretanyagom hiányos, de nekem az van meg, hogy tavaly(?) a palesztin terroristák támadták meg Izraelt, ráadásul a civil lakosságot, robbantgattak meg hasonlók, tehát nem Izrael kezdte. Ehhez képest csomó ember a palesztinokat támogatja. Hangsúlyozom, külföldről beszélek, nem a proli fideszes mélymagyarokról.

Mi az oka ennek?



máj. 13. 22:59
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok zsidógyülölő. Hiába rágalmazol. Ez már nem működik, senki nem veszi be. Te pedig a többi cionistával pontosan abba a kategóriába fogsz kerülni mint a nácik.
máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
#50-es ezen a ponton már nyilvánvalóan trollkodik, ezernyi linket, kézzelfogható bizonyítékot mutattunk már neki, semmi nem lesz neki elég, csak az a célja hogy hergeljen.
máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Igen, úgy látom nem is olyan nehéz dekódolni. Amiket állít, annak az ellenkezője a valós tény. Amikor pedig cionistázik, az azt jelenti hogy olyan szinten cáfoltad a hazugságait, hogy már nem tud mibe belekötni.

Az ilyen agymosott fanatikusok nem bonyolult lelkek, agyban meg pláne nem azok :D

máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!