Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz hogy a Kristályéjszaka...

Igaz hogy a Kristályéjszaka nem előzményektől mentes volt, hanem a németek azon háborodtak fel hogy egy zsidó származású ember a francia német nagykövetségen lövöldözött és gyilkolt is?

Figyelt kérdés
Akkor kb. ugyanaz történt, mint ami pár éve Franciaországban, amikor a rendőrök lelőttek pár bevándorlót, aztán azok felháborodtak ezen és randalíroztak, gyújtogattak, stb?
2010. okt. 31. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
És azért miért kellene tízezrekre támadni? Ürügy volt semmi más! Ugyanúgy mint a szarajevói merénylet. Az SA-val való leszámolásnak mi volt az oka?
2010. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez legfeljebb egy gyenge ürügy volt.
2010. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Terjeszd fel Hitlert Nobel-békedíjra...
2010. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De most komolyan kérdezem. Ez tényleg igaz? Mert eddig csak úgy hallottam bemutatva hogy puszta gyűlöletből csinálták. Vagy tényleg?
2010. okt. 31. 21:37
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
puszta gyűlöletből igen, Hitler saját sorsát nem értette miért szar ezért gondolkodni kellett keresett egy bűnbakot és tárááá hibáztassuk a zsidókat mert jó dolog
2010. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igaz. De mért lep meg? A holokauszt is úgy volt beállítva, hogy puszta gyűlöletből folyt.
2010. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

"A holokauszt is úgy volt beállítva, hogy puszta gyűlöletből folyt."


Tényleg? Akkor ezek szerint szeretetből?

2010. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Próbáljátok már feldolgozni, hogy németország elveszette a háborút, és hogy minden ami a történelemkönyvekben van hazugság. Azt a győztesek írták Nürnbergben.
2010. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező


Rosszul emlékszel. A francia rendőrök nem lőttek le bevándorlót. Üldöztek kettőt és az egyik rámászott valami magasfeszültségű cuccra és agyonvágta az áram.

2010. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

az a gond az ilyenekel hogy több szempontbol is megkel vizsgálni a dolgokat!

mindenhonan máshogy látod!

nem mind1 hogy pl 1 német sa tag lettél volna ott hanem egy zsidó

Sosem szabad egy nép fölöt birálkozni 1miatt vagy 99% miatt mert ha van 1 % akkor öket külön kell venni!

mert azt mondják minden zsidó hazudik lop csal meg gazdag

hát barátom ebbe tévednek mert van csoró zsidó is az országba és nem is 1!

Hitler meg több ponton is buta volt hisz egy ausztriai hogyan beszélhet a német árjaságról?

ilyeneken elkel gondolkodni

most ugyanez játszodik az országba a cigányokat hibáztatják mindenért persze 90% bünözik! de az a 10 % ot megsérted aki dolgozik és a magyarra felnéz hogy egyáltalán itt élhet a társadalomba!nem mind1 ik gyilkol!

sőt elég sok normális van!

értem nem 1 cigány kiált! amikor a magyarok elfutotak!

ott azért elgondolkoztam hogy olyanok áltak kiértem akiket elbiráltam!

2010. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!