Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi legyen a menü a fiam...

Mi legyen a menü a fiam keresztelőjén? Az 50 ember közül a férjem és az apja francia, a többi magyar.

Figyelt kérdés
étterembe megyünk, igy, hogy a többség magyar,lesz leves, a férjemnek viszont égnek áll a haja tőle, mondván, ilyen melegben?! libamájat enne, de az meg drága. segitsetek vmit összeállitani. 5000ft-ot szánok személyenként az itallal együtt.
2009. júl. 23. 11:16
 1/5 anonim válasza:
100%
szia.gondoltál már svédasztalos megoldásra?hidegtálakkal,rántott husokkal.vannak olyan éttermek akik válalják a svédasztalos megoldást és mindenki abbol eszik ami tetszik neki.
2009. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Levesnek én gyümölcslevest ajánlanék,vagy hideg paradicsomlevest.

Sült és rántott húsféléket,uborka,káposzta salátával,köretnek rizibizit,zöldségeket,a magyarok kedvéért sült krumplit.Desszert parfé vagy fagylalt,esetleg jól lehűtött dinnye.

2009. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A svédasztal nekem is szimpatikus. Egyféle menü azért sem ideális, mivel nem szerethet mindenki mindent, és akkor ha valaki hozzá sem nyúl az ételhez az pocsékba ment. Svédasztalnál, pedig mindenki azt eszik, amit megkíván. Ebben az esetben is lehet több féle leves, sültek, sütemények stb.
2009. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

sajnos az étterem nem elég régivágású. nem hiszem, hogy elvállalnák a svédasztalt.

én erre gondoltam: sült libamáj, sült natur sertésszelet, és egy kacsacomb, ez is sülv(a prézlis húsok kizárva a férjem miatt)mindez lecsós szósszal.

köretnek vörösborban párolt vöröskáposzta, rizibizivel, és uborkasalátával.

ők nem árulnak fagylaltot, de hozathatunk?

mit szoltok a menühöz?

2009. júl. 23. 11:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Jól hangzik a menü, de köretnek kéne valami hagyományosabb is, pl rizs vagy hasábkrumpli. (Nekem nem nagyon jönne be csak a káposzta, az max savanyúságnak). Szerintem vihettek fagylaltot, de meg kell kérdezni. Ahol dolgozom szállodában, oda a vendégek vihetnek tortát, ha az étterembe mennek. Szóval szerintem vihettek fagyit.
2009. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!