Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan ember, francia...

Van olyan ember, francia nyelvterületen lakik?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődöm, mivel egyik vágyam mindig az volt, hogy szépen megtanulom a francia nyelvet( ezt a nyelvet "beszélem") és francia területen élem életem.

Azóta megváltozott az életem, párom- gyermekem van, nem tehetem meg már, hogy lépjek ez irányba, ezért kíváncsi vagyok mások hogyan vélekednek az ilyen helyekről. Remélem mesél valaki:)


Köszönöm!


2011. máj. 1. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem fr nyelvterületen laksz de most ezt nem tudod megcsinálni?

Nekem is hasonló terveim vannak a mai napig amit az elmúlt évben már elkezdtem megvalósítani.Szinte ugyanez a tervem mint Neked,csak nekem nincs családom így könnyebben megvalósítom.Bár bevallom maga a nyelv nem is olyan nehéz,maga a francia élet nehéz a magyarhoz képest.

2011. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A páromnak hál'istennek itt jó munkája van, nem hagyja itt. Ezért én is maradok. Kislányunkat meg nem szakítanám el az apukájától azért, hogy én pl. Belgiumba akarok élni. Itt sem könnyű az életünk, a nehézségek nem riasztanának vissza:)

A kérdésben kimaradt az "aki" szó:) Konkrétan Belgiumra v Franciaországra gondoltam.

2011. máj. 2. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!