Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez a nagy Amerika ellenessé...

Mi ez a nagy Amerika ellenesség egyesek részéről? (további magyarázat a terjedelmesebb szövegben)

Figyelt kérdés

Felhozzák indoknak a háborúikat. De mivel másabb, mint a keresztes háborúk (isten nevében embereket ölni, rabolni és területet foglalni), a gyarmatosítások (Dél-Amerika ásványkincseit áthozni Európába ugyanolyan mint az olaj) vagy a magyarok portyái (elmentünk nyugat felé, kiraboltuk és megöltük őket). Vagy ezek mind mások, mert az Európaiak csinálták?


Mindenbe beleszólnak. Ez azért nem teljesen igaz.

De ez ugyanolyan, mint Angliának az egyensúly politikája volt. (18. század) Sok európai háborúba beleszólt, hogy ne tudjon egyetlen ország se megerősödni rajtuk kívül.


Vannak, aki egy videó alapján megbélyegzik őket, hogy mind olyan hülye.

http://www.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE&translated=1


Bárhol lehet ilyet csinálni. Megkérdezünk sok embert biztos lesz köztük olyan, aki nem tud rá válaszolni.

http://www.youtube.com/watch?v=ONCrE4IoSsY&feature=fvw

http://www.youtube.com/watch?v=w_mkwB9ayK4&feature=related

Sőt még rólunk, magyarokról is:

http://www.youtube.com/watch?v=zekCufIiJCw

Ezek miben másak?


Kultúrájuk. Csak a bevitt európai és más kultúrák és azok keveredései vannak. Tehát az a kultúra, ami máshol is megvan. Hogy bírnák azt másokra ráerőszakolni? Én döntök arról, hogy milyen hagyományokat tisztelek és milyen kultúrát szeretek. Más országok nem vitték be oda a kultúrájukat? (angol, kínai, spanyol)

Miért kellene egy kultúránál megragadni? Az embernek föl kell fedezni a világot.


Van, aki azzal jön, hogy milyen kicsi a történelme.(227 év) Igaz, de milyen erős hatalommá nőtték ki magukat. (főként 60-70-as évek)


2010. dec. 28. 23:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 anonim ***** válasza:
71%

"Persze ennek a vitának semmi értelme. Mindenki a saját igazáról akarja a többit meggyőzni. Így vagyok ezzel én is."

Én csak a véleményemet írom. Ti akartok állandóan meggyőzni, mint valami térítő egyesület.

2010. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/127 anonim ***** válasza:
71%

"Ha ők azt szeretik akkor feltehetőleg az lesz a filmeikben is. Nem? Nem fognak az európaiak kedvéért sima focit játszani. Bár van olyan film is."

És az a több millió, amit az NFL fektet Európába?

2010. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/127 anonim ***** válasza:
71%

"Az meg a másik, hogy nálunk miért ölnek annyi pénzt a fociba, mikor szarok vagyunk benne. Nemhogy olyanba ölnék amiben jók vagyunk. Vizilabda, kézilabda, úszás, vívás."

Nálunk egyáltalán nem öltek annyit a fociba!

2010. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
71%

"Lehet azt mondani, hogy ránkerőltetik, de ha nem lenne rá igény akkor nem adnák."

Nem hallottad azt a híres mondást, hogy ha nincs kereslet, akkor teremteni kell? Előtte megy a beetetés.

2010. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 anonim ***** válasza:
58%

"Azért a többségnek nem biztos, hogy nem tetszik. Ismerek sok embert, de a többség nem ezt mondja."

Te most komolyan ennyi emberből indulsz ki? Komolyan ha mindenki annyira szeretné az USA-t, akkor már megtelt volna! Ráadásul akkor Nyugat-európába miért vándorolnak annyian? Mindenhonnan! Már nem amerika a menő! A nyugodt életvitelű Európa sokkal vonzóbb!

[link]

Na jó én itt befejeztem. Már egy kicsit unalmas, hogy mindenki engem akar meggyőzni. Nektek viszont tanácsos lenne oda kimenni!

De siessetek, mert az USD már nem sokáig lesz a világ valutatartaléka és onnantól kezdődik a buli...

2010. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/127 A kérdező kommentje:

"Ráadásul akkor Nyugat-európába miért vándorolnak annyian? "

Mert oda könnyebb kijutni?

"De siessetek, mert az USD már nem sokáig lesz a világ valutatartaléka és onnantól kezdődik a buli..."

Az euro se. Minden befektető menekül most tőle.

2010. dec. 29. 17:07
 97/127 anonim ***** válasza:
47%

Ja, NY-Európába még ma este kitelepülhetnénk -.-


Az USA-ba ez nem menne ilyen könnyen

2010. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/127 anonim ***** válasza:
71%

"Mert oda könnyebb kijutni?"

Hülye vagy! A Földközi-tenger vidékét őrzik a legjobban az illetéktelen bevándorlóktól!


"Az euro se. Minden befektető menekül most tőle."

Igen, de az euró nem a világ pénze! Nagyot fognak bukni. Csak ez vígasztal!


"Ja, NY-Európába még ma este kitelepülhetnénk"

Miért is? Uh, talán tagja vagyunk a schengeni-övezetnek! Ahol szabadon áramolhat a tőke, a munkaerő és az áru. Megnézném, hogy mondjuk Moldovából mennyire települnek egyik napról a másikra Nyugat-európába. Az USA-ba sem nehezebb.

2010. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/127 anonim ***** válasza:
KitelepedhetNÉNK, én a családom, te is , ő is, meg aki magyar állampolgár..
2010. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/127 anonim ***** válasza:

Moldovát meg enyhén szólva ...


Nem az én dolgom!

2010. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!