Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon miért gyűlölik ennyire...

Vajon miért gyűlölik ennyire a szlávok a magyarokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szlovákokra, szerbekre, románokra(ok ők nem szlávok), csehekre, de még a horvátok sem repdesnek örömükben tőlünk. Mivel érdemeltük ki ezt az utálatot? Mi a franc szúrja ennyire a szemüket rajtunk?
2011. jan. 30. 18:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%

Például az, hogy egy éket képzünk az egységükben?


Neked is szúrja a szemedet az, ha a párod egy ellenkező nemű emberre azt mondja, hogy milyen jó lenne vele b@szni egyet ahelyett, hogy csak azt mondaná, hogy téged szeret.


Ilyen ez is. Ahelyett, hogy egy nagy, egységes szláv terület lenne itt, vannak azok a mocskos magyarok, akik megakadályozzák mindezt, és készen is van a gyűlölet oka csak azért, mert rossz helyen vagyunk rossz időben.

2011. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
A szlovák hadsereget 19ben nagyon csúful elverték a magyar vasutasok gyarmatnál. Csoda hogy szégyenlik magukat?
2011. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:06



Az jó volt. Az ükapám is harcolt. :)

2011. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
35%

Hm, megfordítom a kérdést? A magyarok miért utálják a szlovákokat, a románokat, az osztrákokat, az oroszokat, az ukránokat, és így tovább szép sorban.

Szerintem hülyeség ezt mondani, hogy a szlávok gyűlölnek minket, mert pl. a lengyelekkel hagyományos a barátság, a szlovének, az oroszok, a csehek, stb. le se bagóznak minket, a szerbek, meg ki kell hogy ábrándítsalak, nem minket utálnak, hanem a horvátokat meg a bosnyákokat.

Én dolgoztam már együtt románokkal, ukránokkal, évekig jártam Szlovákiába rendszeresen, és sosem érzékeltem, hogy azért utálnának mert magyar vagyok.

Ez szerintem tipikusan magyar hozzáállás, hogy nézd, minket mindenki utál. Pl. én több mindenkitől hallottam, hogy a németeket ki nem állhatja, ők mégis azt hiszik mindenki szereti őket.. :D

Lehet persze ideológiát gyártani hozzá, pl. hogy szúrjuk a szemüket a nagy egységben, de sajnos a szlávok nem nagyon vágynak a hatalmas egységre. Csehszlovákia is önszántából vált szét, meg Jugoszlávia sem igyekezett együtt maradni...

Amúgy pl. szerintem akik nem rajonganak értünk azok a magyar turisták viselkedéséből, meg a politikai megnyilvánulásokból ítélnek.

2011. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
2011. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
36%

A szerbeket garmadával lőttük a dunába, amit ők megbosszultak ugyan, de szerelmesek azért még nem lettek belénk:

http://www.youtube.com/watch?v=r6Zu1ePlTw8

2011. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
47%

"Mert irígyek, telhetetlenek. Nem elég, hogy elrabolták az országunk legnagyobb részét, még azt állítják, hogy az az ő ősi területük volt. Tipikusan alacsonyabbrendű, senkiházi népre jellemző vakarózás ez."


Na pl. az ilyen gondolkodásmód miatt nem szeretnek minket. Nem a szlávok, hanem bárki, aki ezt meghallja.

Micsoda vélemény ez? Alacsonyabb rendű, senkiházi nép? Szégyenld magad! Egy nép sem alacsonyabb rendű a másiknál. Nem a nemzetiség, hanem a személyiség és a viselkedés alapján kéne megítélni az embereket!

2011. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Ennek a pontos előzményét nem ismerem, de valami hasonló a helyzet a románokkal is:

http://www.youtube.com/watch?v=e3GynS3jf74&feature=related

2011. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

"Az jó volt. Az ükapám is harcolt. :)"



És túlélte?

2011. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Túlélte, persze. Annyira nem sokan haltak meg amúgy, hogy sokkal több legyen a halott, mint a túlélő. :)
2011. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!