Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi Szlovákia történelme?

Mi Szlovákia történelme?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 14:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Ezen már én is gondolkodtam,de királyok hiányában nincs nekik,erre jutottam.
2011. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
51%
hát nem fogok azért legépelni ide egy kisregényt, hogy te örüljél...
2011. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
2011. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
87%
Szlovákia történelemét csak XX.századtól lehet számítani. A szlovákokét viszont sokkal, de sokkal régebb óta.
2011. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
38%

"de királyok hiányában nincs nekik"


Mondj már egy Fehérorosz királyt... pedig nekik van történelmük, mily furcsa paradox...

2011. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%

Lássuk csak:

Nyaltak az osztrákoknak, Nyaltak Csehországnak, nyaltak Csehországnak, nyaltak Lengyelországnak, nyaltak Csehországnak, nyaltak Németországnak, nyaltak Oroszországnak, nyaltak Csehországnak, nyaltak/nyalnak az Európai Úniónak, akik mindent elintéztek nekik.

2011. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%
a himnusz csak hasonló, a zászló esetében meg gondolom nem hallottál még a pánszlávizmus nevű gyönyörű dologról...
2011. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
De..de ez lopás kategória.
2011. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
98%
Szlovákia történelme igen rövid. AZ egyik legrövidebb történelem. Szlovákia történelménél talán csak Koszovo történelme rövidebb.
2011. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott a neandervölgyi ősember, mikor szidja a fiát:

Hát hogy megbuktál matekból, azt még értem. Tényleg bonyolult dolog megszámolni az állatokat, és hát én sem tudok a tíz ujjamnál többet megszámolni.

Hogy megbuktál nyelvtanból, azt is megértem, végülis már 100 szót használunk, ezeket nagyon nehéz mindet megjegyezni, és mindet jól használni.

De azt végképp nem értem hogy miért buktál meg történelemből, hát hogy a francba nem tudtad megtanulni azt a három mondatot???


Na a szlovákok is valahogy így lehetnek az országuk történelmével. :-D


De nem akarok szemétkedni velük sem, Szlovákia egy nagyon fiatal állam. A szlovákoknak ezelőtt sohasem volt saját államuk, saját országuk. Mindig valahová tartoztak.


1993 január 1. óta Szlovákia független ország lett. Hát az azóta eltelt időbe nem túl sok minden fér bele. :-)


De ha kíváncsi vagy rá, a wikin megtalálod... Ennél részletesebb dologra ne nagyon számíts.

[link]


Pedro

2011. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!