Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Franciaországban bevezették azt, hogy nem hordhatnak olyan ruhát az utcán, ami takarja az arcot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 19:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
19%

"szellem-szerkós elmebeteg"


Na látod, hogy valami nincs veled rendben?!

2011. jún. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
36%
De nálunk minden rendben,hidd el.Annál nincs valami rendben,aki ezt a vallást fanatikusan gyakorolja,és hiszi.Beleértve a nőket is,akik fiatalon egy plédbe csavarva élik le az életüket.
2011. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
20%
És miért? Csak mert?
2011. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak "mert".Rossz hallgatni,látni(dokumentum filmekre gondolok)ahogy a férfiak bánnak a feleségeikkel,a lánygyermekeikkel.Én így nem tudnék élni,és evvel jó pár milliárdan valószinüleg így vagyunk.Miért különb egy férfi,mint egy nő?Miben különbözünk?Semmiben.De náluk állatokként vannak tartva,és megint a plédre gondolok,amit nem vehetnek le,akár nyár van akár tél.Ez borzasztó,és félelmetes.Én láttam X strandon egy ilyen házaspárt,amíg a férfi a medencében lubickolt a gyerekekkel,addig az asszony az árnyékban egy fa alatt talpig bebugyolálva ült szótlanul.Ő miért nem mehet be a vízbe?Neki miért kell hőgutát kapni egy fa alatt?Na erről beszélek.
2011. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
65%

18:22

Nálunk meg a férfiak vannak kizsigerelhető állatként kezelve. Az jobb? Pláne hogy a civilizációt valahogy nem a nőknek köszönhetjük szinte alig van női feltaláló, híresség.


Egyébként meg olvass utána, hogy az iszlám háremekben hogyan bánnak a férjek a feleségeikkel gyerekeikkel mielőtt hülyeségeket írogatsz ide. Nagyobb biztonságban és szeretetben vannak, mint te ebben a barom fordított világban a marha nagy egóddal meg férfiaktól kiuzsorázott vagyonoddal együtt!

2011. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
80%
57%-os ugyan ne beszélj már hülyeségeket.Ne a mese világból hozz fel példákat,hanem a szomorú valóságból ba@eg, ami történik az iszlám országokban.Úgy látszik ezekről te nem vagy hajlandó tudomást venni.Csak egyet nem értek,miért vagy itt?Ha neked ennyire szimpatikus ez a vallás,minden tébolyával,akkor miért nem ott vagy??Miért a keresztényekkel,zsidókkal, vitázol itt ezen a fórumon???
2011. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
80%

Még csak annyit:

"férfiaktól kiuzsorázott vagyonoddal együtt"

Sajnos én az exemtől semmit sem tudtam kiuzsorázni,mert a szaros nadrágján kivül semmije sem volt, sem a házasságunk elött,sem utána,és most sem.De viszont meg szazbadultam tőle,amikor kezdett a csipája kinyílni,és azt hitte,hogy a tulajdon tárgya vagyok.Még jó,hogy nem a te nézeteid alapján történtek a dolgok,mert most valószinüleg három méterrel a föld alatt lennék,agyonkövezve.Jó kis szemlélet nem mondom..

2011. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!