Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Franciaországban bevezették azt, hogy nem hordhatnak olyan ruhát az utcán, ami takarja az arcot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 19:50
 81/97 anonim ***** válasza:
20%
Jah... semmi baj. Boldoggá tesz, hogy örömet okozhattam neked.
2011. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
17%

"Itt is kerülhetsz dutyiba a véleményedért.

Pl kezdj masszív Holokauszt™ tagadásba!"


Ezen kívül viszont szólásszabadság van. Mást nem tudsz felhozni? Amúgy sok másik országban nyugodtan tagadhatod.


A holokauszttagadás 99%-ban antiszemita érdekköröket szolgál ki. Szinte semilyen éppkézláb bizonyítékot nem tudnak felhozni a "zsidók tervelték ki" kivételével. De mamár a kommunizmus áldozatait sem tagadhatod le (pl. "mert az elvtársak rendes emberek voltak, biztos nem öltek"), nem nevezheted elkerülhetetlennek.

2011. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
77%

JÁjáj, szerencsétlen muszlimákokat mindenhol elnyomják a gonozs zsigyók! Ha ölnek, erőszakolnak, városokat borítanak lángokba,( ha egyáltalán igazak a hírek, mert kitudja mire képes az az alattomos, pajeszos propaganda gépezet!),arról is csak a provokáló cion szkinhedbábuk tehetnek! Allah szolgái jósága, ártatlansága egyenként felér 200 abortált magzat lelkének tisztaságával! NEM BANTÁNAK ŐK SENKIT!!!!!! EGYETLEN BŰNÜK AZS, HOTY NEM SZERETIK A DÁVID ZSILLAGOT!!!!


MIÉRT UTÁJÁTOK SZEGÍNY MUSZLIMÁKOKAT TI ZSIDÓ AGYMOSOTTAK? ÉRCSÉTEK MÁR MEG, HOGY ALLAHU AKBAR!!!

2011. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
20%

"EGYETLEN BŰNÜK AZS, HOTY NEM SZERETIK A DÁVID ZSILLAGOT!!!!"


Még ez sem bűn... :D

2011. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
55%

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:13


Jajj 53% ne kezdd már el a ferdítéseket.

2011. jún. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
81%
A muszlim pedig tényleg vicces, azért az javaslom, hogy a mondatot mint egységet kezeld, mert annak úgy van értelme. Kiragaszd pár szót, elferdíted és azt próbálod megcáfolni elég gyenge hazugságokkal. Ez nem vittkozás ember, ez vérciki, hogy csak ennyire futja. Vedd már észre, hogy az egyik szavaddal a másikat ütöd le.
2011. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
70%
Menjenek haza a búbánatos pi@ába.Aztán otthon gyakorolják ezt az idióta vallást.Én ha egyet is meglátok az utcán,inkább átmegyek a másik oldalra.Félelmetesek.
2011. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
15%
Csak az fél, akinek nem tiszta a lelkiismerete....
2011. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
100%

23:00

Ezst a zsinterneten óvazstad?

2011. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
30%

34%-os

Nekem tiszta a lelkiismeretem,csak a frász tör ki,ha velem szembe jön egy "szellem-szerkós elmebeteg"akinek a szeme látszik ki a "pléd" alól.Különösképpen nem igazán érdekelnek,csak olvastam hallottam történeteket.Például ahogy a nőkkel bánnak,az nagyon nem tetszik vallás ide-oda.

2011. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!