Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Franciaországban bevezették azt, hogy nem hordhatnak olyan ruhát az utcán, ami takarja az arcot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 19:50
 31/97 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként a taxis témát lezárandó, az említett úr már valószínűleg tényleg csak privátban nyomhatja az ipart egy jól irányzott panasz után.
2011. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
72%
És nem vagyok zsidó, sem rasszista. Csak nem szívlelem a kettős mércét, hogy egyes etnikumokat munkatáborokba küldenénk, míg másokat ugyanazért az indokért nem, mert Vona bácsi arab-magyar testvériséget hirdetett.
2011. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
23%

"Ez itt Európa, akármennyire is vicces."


Nem ez a gondolkodásmód nem európai. Európában vallásszabadság van, és személyi szabadság. Azt engedek be a kocsimba akit akarok. Az állam meg nem pofázik bele hogy miben higgyek.


Ez Tel Aviv. Ahol addig tart a demokrácia és vallásszabadság amíg zsidónak születtél. Más vallásúaknak meg kívül tágasabb.

2011. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
63%

"És nem vagyok zsidó, sem rasszista. Csak nem szívlelem a kettős mércét"


Na látod én se. Ha egyszer vallásszabadság van, akkor tartsuk ehhez magunkat ne tegyünk kivételt csak azért, mert izrael ellenségeiről van szó.

2011. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
86%
És ha vallásszabadság van? Miben sértették meg a vallásszabadságot, mondd már el?
2011. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként nem értem, mit kevered ide Izraelt és a zsidókat. Ha jól tudom nyugat-európai emberekről és bevándorló muszlimokról van szó.
2011. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
0%

22:45

Teneked nem tűnik fel ez a kettős mérce hogy a muszlimok az EGYETLEN olyan bevándorló v idegen népcsoport európában akikkel szemben lehet, -sőt kell is- rasszistának kirekesztőnek lenni?

2011. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
29%

"Miben sértették meg a vallásszabadságot, mondd már el?"


Olyan dologra akarod kényszeríteni, ami a vallásával ellenkezik.

Olyan, mintha téged köteleznének arra, hogy zarándokolj el Mekkába.

2011. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
30%
Vajon miért? Mert Londonban, ahol magam is eltöltöttem két éve három hónapot, az indiai és fekete bevándorlók dolgoznak, szemetet szednek, pénztárban ülnek, buszt vezetnek. Igen, a muszlimok is dolgoznak (legalábbis a férfiak), de úgy, hogy közben nem képesek a befogadó ország szabályait és szokásait betartani. Ez velük a probléma! És nem (szerinted nyilván cionista iszlamofób) újságokból veszem ezeket az információkat, hanem kint élő ismerőseimtől, akik nap mint nap szembesülnek ezekkel a gondokkal. Ők mondják, hogy a muszlimok többsége nem hajlandó csak muszlim iskolába járatni a gyerekeiket, hogy többségük a nyelvre sem tanítja meg a gyerekét, hogy az óvónők és a tanárok folyamatosan panaszkodnak, hogy képtelen tanítani mert a gyerekek nem értik, hogy mit mond. Ismétlem, nem úgy mondom ezt, hogy például a Times netes portálján olvasom, hanem kint élőktől hallom! Gondolom amikor a borsodi áldatlan állapotokról van szó, akkor sem az index által leírt dolgokat veszed figyelembe, hanem a helyiek véleményét (legalábbis remélem, hogy nem a kurucinfóét). Szerezzetek külföldi ismerőst, mert érdemes, ráadásul jól jön, amikor nyaralni mész.
2011. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
30%

teljesen logikus és praktikus okai vannak a dolognak, és a vallásszabadság meg tolerancia nem azt jelenti, amit a muszlimok meg néhány teljesen agyament baloldali okostóni próbálnának itt Európában kiforgatni belőle, hogy mivel ők muzulmánok, rájuk nem vonatkoznak az alap európai együttélés szabályai. Dehogynem, az egész tolerancia lényege és célja, hogy együtt tudjunk élni - pont ezért, ha valaki erre nem képes, és nem lehet vele együtt élni, mint a muzulmánok egy jelentős csoportjával Európában, akkor pont emiatt a toleranciának a megóvása miatt kell kirúgni őket lábbal előre Európából.


És én se újságokból meg hasonlókból szedem az infót, hanem én meg Franciaországban éltem egy darabig, és az ottani emberkéknek vannak tapasztalataik erről.


Következő lépésnek kéne lennie a mecsetek és iszlám egyetemek átvilágítása, és az összes olyan helyen, ahol uszítás megy és gyűlöletre tanítás, és úgy általában olyan, ami ellenkezik az európai együttélés szabályainak(ez pedig nem kevés), ott szépen akár a pulpitusról levezetni az emberkét bilincsben elvezetve, és rövid úton vagy dutyiba vele, vagy kivágni Európából. Akik a rendőri intézkedést megpróbálnák erőszakkal megakadályozni, dettó.


Nem kéne más, csak hogy végre az európai szabályok mindenkire vonatkozzanak, az idetelepült muzulmánokra is, akik természetesnek veszik, hogy rájuk nem vonatkoznak az itteni szabályok.

2011. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!