Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Amerikában élő feketék...

Az Amerikában élő feketék vagy a Magyarországon élő c*gányok a roszabbak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 15:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%
Ha Magyarországon élsz akkor cigányokat fogod írni, viszont a feketék amerikában nem szarakodnak, inkább cigányok legyenek mint negrok, gondolom páran már láttátok az amerikai gang háborukról szolo sorozatot a nat geon először gondoltam túloznak majd sikerült kimennem 3 hónapra amerikába (nyugati parton) és voltak olyan utcák egész kerületek ahova taxis nem volt hajlandó elvinni engem, a rendőr egyenesen lebeszélt ,hogy bemenjek a kerületbe úgy ,hogy fehér bőrű vagyok mert 99% ,hogy 1 órán belül lelőnének. Mi még szerencsések vagyunk cigokal imádkozom ,hogy SOSE jussunk olyan szintre mint a néggerek amcsiban.
2011. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De a bandaháborúkkal az a jó hogy írtják egymást.Mert azért egymással is szoktak összetűzésbe kerülni.Azt nem értem az ilyen gettókal hogy a rendőrök csak többen vannak és fejlettebbek,fegyverek szempontjából meg van golyóálló pajzsuk,mellényük.Bemennének oda és megtisztítanák a területet.Csecsemföldre is ledobni egy pár bombát(nem atomot)lőni néhány rakétát és meglenne oldva,nem kéne tovább félni.Ha halhatatlan lennék és lennének fegyvereim és ha repülni tudnék megtisztítanám én a világot xD
2011. aug. 9. 17:04
 13/27 anonim ***** válasza:
40%
Ez elég szerencsétlenül feltett kérdés, inkább valami olyasmit akartál kérdezni, hogy melyik helyzete rosszabb, esetleg melyik csoportból kerül ki több bűnöző (arányosan) stb., ugye?
2011. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Ja,olyasmit
2011. aug. 9. 17:05
 15/27 A kérdező kommentje:
De én értem a kérdést és mások itt tudtak normális választ adni... na de mind1
2011. aug. 9. 17:06
 16/27 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer kerültem egy bandaháború közepére mentem a munkahelyemre és a nyílt utcán 5-6 néger elővette a stukkert és leszarták ki hol van elkezdték lőni az "ellenség" bandatagjára. 4-en haltak meg egyik se a bandatag volt.. érdekes módon csak a local news-ban voltak és az országos csatornák híradóihoz nem jutott el.
2011. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Most ezt nem értem:S Miért nem egymást lőtték?
2011. aug. 9. 17:14
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Egymás lőtték csak annyira balfa*zok voltak ,hogy nem találták el egymást csak mindenki mást körülöttük ..
2011. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
ja értem
2011. aug. 9. 17:50
 20/27 anonim ***** válasza:
52%

"...ha repülni tudnék, megtisztítanám a világot."

Biztos, hogy neked van igazad és nem tőled kellene a világot megtisztítani?

2011. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!