Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Amerikában élő feketék...

Az Amerikában élő feketék vagy a Magyarországon élő c*gányok a roszabbak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 15:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
nem tudtam hogy ezeknek ennyire nehéz célozni egy fegyverrel
2011. aug. 9. 17:51
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"és voltak olyan utcák egész kerületek ahova taxis nem volt hajlandó elvinni engem, a rendőr egyenesen lebeszélt ,hogy bemenjek a kerületbe úgy ,hogy fehér bőrű vagyok mert 99% ,hogy 1 órán belül lelőnének. "


Nálunk meg 20 perc alatt megkéselnek. Kecskeméten is van olyan utca ahova nem kell bemenni. ED még a rendőrök se mennek be.

2011. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
"Biztos, hogy neked van igazad és nem tőled kellene a világot megtisztítani?" De én 100% hogy mindig jó célra használnám,és megbíznának bennem az emberek.Az titkosszolgálatba felfogadnának és mikor baj van megyek.Csak akkor nem tudnának miből megélni a katonák,meg a rendőrök xD Persze egy gyorshajtásért nyilván nem lőném szét a söfőrt.
2011. aug. 9. 17:53
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát nekünk biztos az utóbbi! :D
2011. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%

Előző vagyok


Azt nem értem, hogy a cigány szót mért kellett kicsillagozni? Már nem is lehet cigánynak hívni a cigányt vagy mi?

2011. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
92%
En az USA-ban elek es semmi gondom nincs a feketekkel. Tobbseguk nagyon kedves. Egyeseknek nyersebb stilusa van, de a tobbseg kedves, humoros, baratsagos. En nagyon birom oket foleg miutan 2 fekete ferfi megmentette az eletemet. Hatalmas tevedes, hogy csak feketek elnek gettokban. Vannak nagyon jo korulmenyek kozott elo feketek meg gettoban elo feherek. A mexikoiak olyanok, mint a ciganyok bizonyos ertelemben. Na, ok aztan senkihez sem szolnak, aki nem a sajat fajtajuk, ha nem muszaj es a sajat nyelvukon beszelnek es meg szemetet is turnak. Ok nem lesznek orvosok, ugyvedek, max. kerteszek, ha normalisabb fajtabol valok, mig feketek kozul sokan ertelmisegi poziciokat toltenek be - nem elvetve. Mar lassan nekunk kell megtanulni spanyolul, Magyarorszagon meg lovariul. En azt mondom, hogy inkabb a mexikoiakkal van/lesz problema, nem a feketekkel. Mindig azzal van a gond, aki nem akar/nem tud beilleszkedni. A feketek integralodtak, a mexikoiak azert hasznaljak a sajat nyelvuket, azert utaljak a kulsosoket, mert ok a sajat kulturajukban akarnak csak elni.
2011. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelműen a cigányok. A négerek többségének sikerült integrálódnia, az idióták mellett van sok ügyvéd, orvos, mérnök, ők kitörtek. A cigányok nem is akarnak kitörni, nem csoda, hogy nem látni egy orvost/tanárt sem, legfeljebb nagyon elvétve, pedig rengeteg lehetőséget adunk nekik.
2011. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!