Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van valami bizonyítékod a...

Van valami bizonyítékod a holokauszt megtörténte mellett vagy ellen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 23:28
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
45%
Előző vagyok , kihagytam hogy ÖNKÉNT vonultak vissza, így pontos.
2011. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
57%

21:17


És ezt persze te fenntartások nélkül elhiszed, ugye???


Pedro

2011. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
40%
18.43 szóról szóra azt írtam amit gondolok, nem tudom mire gondolsz h én mire gondolok... v netán ne sajnáljak mindenkit? Valakit kevéssé kéne? Elárulom: én a szerencsétlen kutyákat, macskákat, papagájokat nyulakat egyéb házikedvenceket is ugyanannyira sajnálom h át kellett élniük ezeket a borzalmakat és nem is értették, mi történt velük, csak szép csendben éhen haltak, v felrobbantak :(
2011. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
91%

ma 21:17


Én tudok jobbat.


Egy átlagos phenjani lakás 150 négyzetméteres. Ez is tény, mert van róla filmfelvétel:


http://www.youtube.com/watch?v=zsdF3KShBaI

2011. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
6%

22:02

Jó a válaszod, bár szerintem nálunk sokan örülnének egy ilyen szép nagy lakásnak, aminek fillérekbe kerül a fenntartása, meg a kevés autó miatt igen jó Phenjan levegője és sokat lehet bicajozni.

Az meg , hogy ott van ez a szép lakás, tudod egyszer mindennek vége lesz egyszer, az ottani igen fegyelmezett rendszernek is, de a szép lakás megmarad.

2011. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
24%

21:38 Pedro

"Nyilvánosságot kaphatna olyan történés is, amit Primov Lévi az auschwitzi túlélés c. könyvében, – aki rab volt – írt meg: "a szovjetektől való félelmében ő is az SS-őrökkel való visszavonulás mellett döntött. Végülis alig nyolcszázan maradtak a táborban, húszezren pedig a "náci tömeggyilkosokkal" való további együttélést választották." (M.Demokrata 2006 máj.11 cikke)"

Szerinted Primov Lévi hazudott ? Ki mond 100 %-ig igazat

szerinted ?

2011. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
79%

ma 11:10


Nem, nem hiszem el, hogy tényleg ilyen hülye vagy.

2011. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
59%

"Primov Lévi az auschwitzi túlélés c. könyvében, .... húszezren pedig a "náci tömeggyilkosokkal" való további együttélést választották."


Érdekes. Mondd, ennek a 20000 embernek ez az egyetlen nyoma van? Lehet róluk MÁSHOL IS olvasni/hallani? Van valami dokumentum, ami alátámasztja Lévi elbeszélését (főként az ÖNKÉNTESSÉGET..)???


Kérhetem, hogy add meg esetleg az állításodat (Lévi állítását) alátámasztó dokumentumok elérhetőségét?


Pedro

2011. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
75%

11:39

Persze hogy lehet máshol is olvasni:

"No de van itt még egy furcsaság is. Elie Wiesel, a La Nuit (Éjszaka) című visszaemlékezésében (1958-as első francia kiadás, 129-133. old.) leírja, hogy a tábor kiürítésére készülődő németek a foglyoknak feltették a kérdést: hajlandók-e a németekkel együtt nyugatra menekülni, vagy pedig bevárják a szovjet csapatok érkezését? Nos, a láger lakóinak többsége - kb. 10 ezer fő - úgy döntött, hogy a gyerekeket élve tűzbe dobáló, gázkamrákban százezreket kegyetlenül legyilkoló náci őrökkel együtt nyugatra távozik, és nem várja be a felszabadító szovjet hadsereg érkezését! Wiesel leírása szerint ő is, apjával teljes egyetértésben a távozás mellett döntött, és az embereket élve elégető gaz nácikkal együtt elvonult. No ezt magyarázza meg, aki tudja! És Wiesel túlélte a borzalmas "halálmenetet", hiszen a buchenwaldi koncentrációs táborban kötött ki, ahonnan kiszabadulva a világ tudomására hozhatta az auschwitzi lágerben átélt borzalmakat! "


Tehát Elie Wiesel is írt erről. Még hány szemtanút óhajtasz ?

2011. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
41%

Bocs, és menet közben 10000 ember eltűnt? Lévi szerint 20000-en távoztak, Wiesel szerint csak 10000-en...


Mondd, láttál már képeket azokról a táborokról, amelyeket felszabadítottak? Láttad, hogy néztek ki azok az emberek? Egyszerűen ki van zárva, hogy ilyen állapotú emberek elindultak volna egy ilyen hosszú útra, még akkor sem, ha annyira féltek a ruszkiktól.


Ja, tudom, ezek csak az ottmaradt betegek voltak, akik nem betegedtek meg, hanem szépen meghíztak, azok mind elmentek az aranyos kedves német őrökkel nyugatra - akik szíveskedtek őket segíteni egy hosszú út folyamán, és eszükbe sem jutott olyat tenni, mint sokkal kevésbé kedves Einsatzgruppés bajtársaik, ugye?


Hát nekem NAGYON nem tűnik életszerűnek. Ezen szerintem még gondolkozz kicsit, tovább kellene még színezni...


Pedro

2011. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!